Saulė -viena iš svarbiausių planetų horoskope, rodančių, kaip ir kokiu budu žmogus realizuoja, išreiškia savąjį aš. Tai žmogaus esmė, charakterio branduolys.  Koks tai žmogus, ašku reikia žiūrėti į visumą planetų- kur randasi ne tik Saulė, bet ir kitos planetos  jo horoskope. Moterų horoskope  Saulė taip pat rodo, ir kokie vyrai jas traukia.

Pažymėtina, kad Saulė įeina į Zodiako ženklus kiekvienais metais  šiek tiek skirtingu metu. Taip yra todėl, kad vidutinis Žemės apsisukimo periodas (365,256366 paros) nesutampa su kalendoriniais metais. Todėl tie, kas gimę ant Zodiako ženklų ribos, nežinodami  tikslaus gimimo laiko, negali ir visiškai būti tikri, koks jų Zodiako ženklas, reikėtų pasitikslinti.

Nereikia pamiršti, kad Jūsų charakteriui įtakos turi ir Zodiako ženklai, kuriuose randasi kitos asmeninės planetos-Mėnulis, Merkurijus, Venera, Marsas.

Aktyvūs, impulsyvūs, greitai užsidegantys, atviri, tiesmukiški, kažkiek naivūs, neapsimetinėjantys, o pasirodantys tokiais kokie  ir yra. Jiems svarbi saviverte,  kažkiek egoistiški, egocentriški. Mėgsta būti pirmi, konkuruoti.  Nemėgsta paklusti, nori būti savarankiški. Taip pat įvardijami kaip pradininkai, atrandantys kažką naujo, jiems svarbu būti pirmiems, kažkur veržtis, atrasti kažką naujo, uždegti kitus, tačiau užbaigti projektus gali neužtekti kantrybės. Jiems svarbu   parodyti  save ir būti pirmiems. Jeigu kažko siekia, nori gauti tai iš karto.  Kadangi ženklas  priklauso ugnies stichijai-gana idealistai ir romantiški, aktyvūs, energingi. Žmonėms, pas kuriuos išreikštas Avino ženklas, svarbu būti aktyviems, veikti. Geri bruožai-drąsa, garbingumas, aktyvumas. Galimi blogi bruožai-trūksta kantrybės, egoizmas, grubumas, nepakantumas, perdėtas noras įsitvirtinti.

Ugnies stichija, valdovas-Marsas. 

Patikimi, stabilūs, nemėgstantys kraštutinumų. Gana užsispyrę ir inertiški. Kol neišveda iš kantrybės(o įsiaudrina ne taip ir greitai), elgiasi ramiai. Jiems svarbu meilė, grožis, gana jausmingi (nes jaučio valdovas-Venera), bet nėra patys didžiausi romantikai ir idealistai, tai Žemės stichijos ženklas. Nemenki materialistai, patinka žemiški  malonumai;  be to, ir tai, kas gražu, graži aplinka ir pan., moka daug ką daryti savo rankomis, pvz., mėgsta augalus, moka prižiūrėti, kažką pasiūti ir pan..  Jautis orientuojasi į matomą, realų pasaulį. Nori gyventi saugiai, ramiai, užtikrintai. Jiems labai svarbi materialinė gerovė, komfortas.   Gana tingūs, bet jei  kažkas patinka,  kažko siekia, yra motyvuoti, gali dirbti ilgai, stabiliai, skirtingai, pvz., nei Avino ženklas. Tam kad veikti, reikalingas materialinis stimulas. Geri šeimininkai, planuotojai  sugebantys spręsti materialinius klausimus, nelinkę į neapgalvotus, poelgius.  Į jį galima atsiremti. Užtikrina stabilumą, formuoja fundamentą. Jiems svarbus ir emocinis pasitenkinimas, kūrybinis džiaugsmas.  Geri bruožai-turtų saugotojai, ūkiški, patikimi, moka mėgautis grožiu ir jį kurti. Galimi blogi bruožai-lėtumas, inertiškumas, užsispyrimas, nemokėjimas ir nenoras suprasti, godumas, perdėtas kaupimas, savanaudiškumas, tingumas, pavydumas.

Žemės stichija, valdovas-Venera. 

 

Dvyniai be abejo labiausiai kontaktiškas, komunikabilus  ženklas. Smalsūs ir norintys viską žinoti, ir paprastai mokantys bendrauti, reikšti mintis gražiai papasakoti.  Turi potraukį domėtis vis kažkuom nauju, užsiimti keliais darbais iš karto. Tuo pačių sunku kažkokiam reikalui, užsiemimui, atsiduoti pilnai. JIems reikia gauti ir dalintis informacija, toks poreikis. Stengiasi visur dalyvauti, su visais bendrauti.  Bet nors žinantys paprastai daug, bet nelabai giliai. Gana paviršutiniški, lengvai į viską žiūrintys, nemėgstantys giliai emociškai įsijausti. Nepastovūs, įvairiapusiški, nemėgstantys rutinos. Dvyniai paprastai moka naudotis ryšiais, informacija, moka atsirinkti, kokia informacija teisinga, kokia ne,  tarpininkauti ir pan. Nors, blogam  variante gali būti kažkiek kaip “užterštas” informacijos šaltinis- perduoti apkalbas, iškreipti informaciją, kažkiek pameluoti,  ir pan.

Oro stichijos ženklas, valdovas-Merkurijus. 

 

Jautrūs, širdingi, sentimentalūs, subtilių jausmų.  Jų natūrali stichija-jausmų, emocijų sfera. Vėžio sprendimams nemažai įtakos turi jausmai, emocijos, pojūčiai, Vėžiai klauso savo jausmų. Todėl svarbu nukreipti savo emocijas teigiama linkme. Jie mėgsta įsigilinti į reiškinius, bei svarbu pajausti savo sielos pilnatvę.   Jie betarpiški, jautrūs,  pažeidžiami, atsimenantys nuoskaudas, linkę įsižeisti ir gana ilgai pergyventi. Kad apsaugoti savo pažeidžiamą sielą, Vėžys dažnai slepiasi po savo kiautu.  Svarbi vertybė- šeima, giminystė, yra poreikis rūpintis, yra linkę turėti sau artimų žmonių ratą, ir jais rūpintis, kontroliuoti, bei nori,  kad jį suprastų, palaikytų artimieji, skirtų jiems dėmesį.  Jiems reikalingi žmonės, kuriais galėtų pasitikėti, atsiverti. Taip pat svarbu namai, sava erdvė, kur jaustųsi saugūs. Taip pat gali būti svarbu nuosavybė, sukauptos vertybės.  Emocionaliai įsijaučiantys. Būdinga nuotaikų kaita, gali elgtis kažkiek vaikiškai, bet su amžiumi tapti labiau konservatyvūs.  Jiems svarbu šaknys, tautinis, kraujo ryšys, jų funkcija- saugoti tradicijas, patirtį, atminimą ir pan.  Paslaptingi, uždari, stebintys, nelinkę įsileisti į savo vidų svetimų žmonių. Svarbu moralinės normos (kiekvienas jas supranta skirtingai). Vyrams gali būti svarbu, kad žmona būtų kažkiek kaip motina.

Vandes stichijos ženklas, valdovas-Mėnulis. 

 

Liūto ženklo valdovas yra Saulė, Liūto ženklo atstovams  paprastai turėtų pakakti pasitikėjimo savimi, savivertės sveiko egoizmo,  taip pat jiems paprastai turėtų pakakti energijos, kūrybiškumo, optimizmo, gyvybinių jėgų. Liūtai gana egocentriški, tuo pačiu linkę elgtis garbingai, dosnūs, globėjiški, ypač  artimiems žmonėms, draugams, savo ratui. Liūtai mėgsta blizgėti visuomenėje, paprastai būna  dėmesio centre, jiems patinka, kai kai jais žavisi, na ir giria, bei pataikauja, todėl jiems kartais gali būti sunku atsirinkti tikrai nuoširdžių žmonių ratą, kuriais tikrai galima pasitikėti. Ir veikla jiems patinka, kur jie gali būti dėmesio centre, kur gali būti nepakeičiami. Mėgsta komfortą ir prabangą. Pasitikėjimas savimi tikrai geras bruožas, nors kartais Liūtai gali tapti per daug  išpuikę ir valdingi. Taip pat kartais gali būti per daug užsispyrę, imtis per daug atsakomybės, ar kažką daryti pirmiausia dėl savo imidžo. 

Ugnies stichijos ženklas, valdovas-Saulė. 

 

Mergelės –perfekcionistės (siekiančios tobulumo), racionalaus mąstymo, pedantiškos, racionalios, turinčios analitinių sugebėjimų,  pastebinčios smulkiausias detales.  Paprastai joms svetimas atitrūkimas nuo realaus gyvenimo. Atsakingos ir sąžiningos, gana kuklios. Kruopščios, turinčios analitinių sugebėjimų, mėgsta gerai atlikti savo darbą, net nuobodų. Paprastai gerai mokosi, įsisavina informaciją. Dėl savo sugebėjimo pastebėti smulkias detales, joms gali būti sunku pastebėti visumą. Gali būti kažkiek šaltokos, priekabios, per daug smulkmeniškos, bei gali atrodyti kitiems ir kažkiek nuobodžios. Taip pat gali būti ir per daug savikritiškos.  Siekti tobulumo yra gerai, bet svarbu suprasti, kad pasaulis nėra tobulas, o žmonės gali klysti, ir  neieškoti vien trūkumų, o ieškoti privalumų.

Žemės stichijos ženklas, valdovas-Merkurijus. 

 

Svarstyklių ženklo valdovas Venera, joms paprastai svarbi estetika, grožis  ir jos stengiasi viską daryti gražiai, rafinuotai,  svarbi forma.    Perfekcionistės, taip pat  joms svarbu viskame rasti balansą,  aukso vidurį, pusiausvyrą. Jautriai reaguoja į neteisybę.  Svarstyklėms labai svarbu jausti pusiausvyrą, harmoniją, jos sunkiai perneša konfliktus, pykčius, jų siekia išvengti, nors gal ir mėgsta pasiginčyti. Dažnai jaučia pareigą užglaistyti konfliktus, net jei pačios tame konflikte nedalyvauja. Jos gana reiklios, ir sau taip pat, savikritiškos, kartais gali trūkti savivertės, joms gana  svarbu, kaip jas vertina kiti,  kokia kitų žmonių reakcija, todėl  kartais per daug nuolaidžiauja, apsimeta,  ir joms gali būti sunku pasakyti  savo nuomonę, ką iš tikrųjų galvoja. Gali būti kažkiek šaltokos, besilaikančios distancijos, ne tokios jausmingos ir temperamentingos.  Bet joms svarbi partnerystė. Gali būti nemažai abejojančios, sunkiai priimančios sprendimus, nes nori rasti idealų sprendimą, bet sprendimus paprastai  priima tikslius, sugeba būti objektyvios. Kartais Svarstyklėms gali būti sunku priimti tai, kad pasaulis ne visada tobulas, ir ne visada teisingas, todėl svarbu rasti ramybę ir pusiausvyrą pirmiausia savo viduje. 

Oro stichijos ženklas, valdovas-Venera. 

 

Stiprios asmenybės, paslaptingi, gilūs, valdingi, magnetiški, neramūs, stiprių emocijų, aštraus, įžvalgaus proto. Patinka gilintis, pamatyti tai, kas paslepta, bei  gali turėti sugebėjimą paveikti aplinkinius. Skorpionas gali jausti potraukį manipuliuoti žmonėmis, bent jau jiems patinka kontroliuoti situaciją, kitus žmones.  Nepatiklūs, įtarūs, gali būti ciniški,  sarkastiški, gali būti gana įžeidūs ir  kerštingi. Išoriškai gali atrodyti gana šalti, bet viduje verda emocijos. Skorpionai nemėgsta pasirodyti silpnais, nesugebančiais kontroliuoti situacijos.  Skorpionai turi privalumų sudėtingose, ekstremaliose situacijose, kur kiti žmones pasiduoda.  Nes kuo didesni išbandymai, tuo daugiau Skorpionas įgauna vidinės jėgos. Taip pat gebėjimą transformuotis, atgimti iš naujo. Vystymuisi  gali būti reikalingi sukrėtimai.

Vandens stichijos ženklas, valdovas- Plutonas. 

 

Šauliams ne paskutinėje vietoje  ideologija, moralė, kokios nors visuomeninės idėjos, vertybės. Optimistiški, pasitiki savimi, tiki gera ateitimi, savo sėkme. Jie nusitaikę į ateitį, svarbūs kokie nors tikslai. Jie dinamiški,  entuziastai, maksimalistai, kažkiek avantiūristai ir azartiški,  paprastai kilniaširdiški. Šauliai nemėgsta apribojimų, kai varžoma jų nepriklausomybė, kai jie negali daryti to, ko nori.  Myli gyvenimą, gyvenimo džiaugsmus, malonumus, nemano, kad turėtų sau kažką atsakyti. Jie moka įkvėpti kitus žmones, nukreipti tam tikra linkme. Galbūt mėgsta  duoti patarimus kitiems, pamokslauti, vertinti, kas teisinga, kas ne.   Taip pat būna nekantrūs, gali pamiršti savo pažadus. Gali būti svarbus statusas, pripažinimas, plėsti galimybes.

Ugnies stichijos ženklas, planeta valdovas-Jupiteris

 

Ožiaragiai-tikslingi, užsispyrę, pragmatiški, rimti, disciplinuoti, atsakingi   žmonės. Paprastai valingi, ambicingi ir turintys ilgalaikius tikslus, ir nors, gyvenime Ožiaragiams gali tekti susidurti su kliūtimis, atsakomybės našta,  tikslų moka siekti kantriai, savo darbu, sėkmę padeda pasiekti užsispyrimas, kantrybė,  savarankiškumas.   Moka valdytis. Svarbus saugumo jausmas,  toliaregiški. Paprastai nemaži karjeristai, jiems svarbu pripažinimas.  Kartais tikisi iš savęs per daug. Jaunystėje gali būti kažkiek per daug kompleksuoti. Taip pat jaunystėje gali jaustis vyresni nei yra iš tikrųjų, tačiau vyresniame amžiuje, atvirkščiai, gali jaustis jaunesni. Gali būti kažkiek pesimistai, kritiški, uždari. Ne per daug emocingi. 

Žemės stichijos ženklas, valdovas-Saturnas. 

Vandenis-oro ženklas, jiems svarbu bendravimas, bendraminčiai, draugai, per daug nesistengia būti lyderiais. Kolektyviški, nori jausti vienovę su kitais žmonėmis, pasauliu, draugiški,  altruistai,   o be to, gali būti kažkiek keistuoliai, išsiskirti savo nestandartiškumu, originalumu, paradoksalumu, savo idejomis gali kažkiek lenkti kitus žmones laike, todėl kitų gali likti ne visada suprasti. Jiems svarbus intelektas, racionalumas, tačiau pažymima, kad gali būti kažkiek emociškai atitolę,  jiems gali būti sunkiau suprasti kitų žmonių emocijas. Atviro mąstymo, kai kuriuos gali traukti laisvė, netgi anarchija. Kartais gali būti nekantrūs, per daug užsispyrusiai laikytis savo idėjų. Paprastai patys didžiausi novatoriai, reformatoriai iš visų Zodiako ženklų, svarbi saviraiškos laisvė. Gali dominti mokslas, mokslo naujovės. O šiaip, gana įvairiapusiški žmonės, bei prieštaringo charakterio.

Oro stichijos ženklas, valdovas- Uranas.

 

Žmonės, kuriems svarbi dvasinė sfera, nesvetimas pasiaukojimas. Charakterizuojamos kaip gana minkšto charakterio žmonės, kai kurios-gana atsipalaidavę, pasyvios, nekritiškos,  ir mėgstančios plaukti pasroviui, bet čia aišku būna įvairiai. Taip pat joms gana svarbi moralė, idealai, kai kurioms religija. Gilios, jausmingos, jautrios, paslaptingos, svajoklės, gali turėti  gerą  vaizduotę, intuiciją. Romantiškos ir gali būti linkusios įsimylėti. Mokančios pasiaukoti. Pasiduodančios įspūdžiams, taip pat į fantaziją, ir kartais gali būti linkusios įtikinti kitus tuo, ko nėra, arba apsigauti pačios. Gali būti kažkiek linkusios į fatalizmą, eskapizmą (linkusios pabegti nuo realybės), kai kurie  atstovai gali būti linkę ir į alkoholizmą. Taip pat vertinančios grožį, meną (taip pat galinčios turėti sugebėjimų menui), estetiką. 

Vandens stichijos ženklas, valdovas- Neptūnas.