Merkurijus horoskopo būstuose

Merkurijaus planeta siejama su graikų dievu Hermes. Jo atstovaujamos sferos horoskope- mąstymas, visų pirma racionalus, logiškas mąstymas, žinios, kontaktai, komercija, ryšiai. Horoskopo būstas, kur randasi Merkurijus rodo, kur daug kontaktų, komunikacijos, naujų žinių, ryšių, sferą, apie kurią geriausiai nusimanote. 

Merkurijus I horoskopo būste

Toks žmogus daug galvoja ir kalba apie save, galite būti linkę į monologus . Esate smalsūs, galbūt mėgstantys bendrauti, atviri informacijai. Galbūt esate judrūs, vikrūs, lankstūs, greitos reakcijos, mėgstate intelektualią veiklą, tarpininkauti ir pan.

Merkurijus II horoskopo būste

Galite daug laiko praleisti galvojant kaip užsidirbti, kaip paskirstyti savo uždarbį, veikloje svarbu naudoti savo intelektualius sugebėjimus.  Mėgstate uždarbio šaltinių įvairovę. Uždarbis gali būti susijęs su intelektualia veikla, komunikacija, rašymu ar skaitymu, ryšiais, prekyba, komandiruotėmis.

Merkurijus III horoskopo būste

Siekiate būti informuoti, vis ką nors  naujo sužinoti, bendraujantys, smalsūs, linkę mokytis, skaityti, rašyti, judėti. Mokate užmegzti ir palaikyti ryšius, dalintis informacija. Mėgstate daug bendrauti su broliais ar seserimis, artima aplinka, kaimynais ir pan.

Merkurijus IV horoskopo būste

Svarbi tema-tėvai, namai, nekilnojamasis turtas. Galite nemažai bendrauti su savo tėvais, artima gimine, namuose daug bendravimo. Namuose nemažai pokyčių, permainos, gyvenamosios vietos pokyčiai ir pan. Tėvai gali būti intelektualūs, išsilavinę. Gali būti, kad nemažai domitės savo krašto, tėvynės istorija.

Merkurijus V horoskopo būste

Jums gali patikti išreikšti save žodžiu, raštu, ar pan.,  ar bendrauti su vaikais, turėti  hobi, domėtis sportu ir pan. Galbūt patinka organizuoti žaidimus, loterijas, dalyvauti juose ir pan.  Galbūt turite oratoriaus talentą, mėgstate viešai kalbėti ar  mėgstate pademonstruoti savo intelektą ir pan. Ar patinka flirtuoti, galvoti, kalbėti apie romantinius santykius.

Merkurijus VI horoskopo būste

Galite nemaži galvoti apie darbą ir tapti profesionalais, darbe užsiimti intelektualia veikla, analize, galvoti, kaip racionalizuoti veiklą, šalinti sutrikimus ir pan. O kai kurie gerai dirba rankomis.  Darbe reiklūs, priekabūs.  Galbūt mėgstate keisti darbą, darbe mėgstate įvairovę. Galbūt mąstote apie tai, kaip būti naudingu, pasitarnauti kitiems. Arba domitės sveiko gyvenimo būdu, kaip pataisyti savo sveikatą. Galite būti kažkiek nervingi, neramūs, linkę stresuoti.

mercury-galut

Merkurijus VII horoskopo būste

Santuokoje gali būti svarbus bendravimas, įvairovė, santykiai paremti pirmiausia protu nei jausmais ir dominti intelektualūs, išsilavinę partneriai,  būdingos permainos, nepastovumas, galimi paraleliniai santykiai, santuoka jauname amžiuje  ir pan, galite būti kažkiek paviršutiniški, kritiški. Gali  charakterizuoti sutuoktinį (jaunesnis ir kt.). Linkę į partneriškus santykius, daug kontaktų, pažinčių visuomenėje, mokate kontaktuoti, naudotis ryšiais, užsiimti diplomatiniais santykiais, derybomis ir pan..

Merkurijus VIII horoskopo būste

Domina tai, kas paslaptinga ir gilu, gali dominti ekstremalūs dalykai, esate įžvalgūs. Esate paslaptingi.  Nepasimetate pavojingose situacijose. Galbūt orientuojatės finansiniuose reikaluose, ir svarbu, kad jie būtų pelningi, galbūt domina investavimas  ir pan.  Galima padidinta rizika keliaujant.

Merkurijus IX horoskopo būste

Esate įvairiapusiškų interesų, galite nemažai filosofuoti, mąstyti apie moralę, teisę, arba Jūs domina tolimi kraštai, globalūs procesai, galbūt bendraujate su užsieniečiais ir mokate tai daryti. Domina studijos aukštojoje mokykloje, jaučiate poreikį mokytis o kai kurie ir dėstyti.  

Merkurijus X horoskopo būste

Daug mąstote apie karjerą, socialinę realizaciją, mėgstate pademonstruoti savo gabumus, iškalbingi.  Karjeroje galimos permainos, įvairovė. Profesija gali būti susijusi su intelektualia veikla, ryšiais, bendravimu, komunikacija.

Merkurijus XI horoskopo būste

Daug bendraujate su draugais, bendraminčiais. Galite dalyvauti, priklausyti  kokiai bendraminčių su panašiais įsitikinimais grupei, organizacijai ir pan.  Nemėgstate stereotipų, intelektualiai nepriklausomi. Mėgstate svajoti, kurti planus.  Galbūt traukia nauji išradimai.

Merkurijus XII horoskopo būste

Linkę gilintis į save, analizuoti savo kompleksus ir pan. , domėtis paslaptimis, psichologija ir pan. , pastebite tai, ko nepastebi kiti.  Bendravimas gali būti kažkiek problematiškas, nemėgstate demonstruoti savęs, savo sugebėjimų. Gali būti poreikis pabūti vienam, kad atgauti pusiausvyrą.

 

Similar Posts