PAGRINDINĖS DELNO LINIJOS CHIROMANTIJOJE

 Pačios pagrindinės nagrinėjamos  delno linijos chiromantijoje yra:

  • Gyvenimo linija
  • Likimo linija
  • Galvos (arba proto) linija                                                                            
  • Širdies linija
ranka linijos

Gyvenimo linija pirmoje eilėje rodo ne gyvenimo trukmę (nors netiesiogiai gali nurodyti ir apie gyvenimo trukmę), o žmogaus energiją, gyvybingumą, kiek žmogus ištvermingas, gebėjimą atgauti energiją.

Čia  svarbiausia gyvenimo linijos gilumas, aiškumas, ar ji nenutrūkstanti.

Galvos (arba proto) linija nurodo gebėjimą mąstyti ir kaip mąstote, kaip sprendžiate problemas, smegenų būklę. Linijos ilgis neparodo protinių sugebėjimų, o daugiau-kaip sudėtingai žmogus mąsto ar kad jis įvairiapusiškų interesų.

Širdies linija nurodo į širdies, emocinę, dvasinę būseną, santykius,  gebėjimą reikšti savo jausmus, kokie jausmai ir išgyvenimai kokiu gyvenimo periodu.

Likimo linija. Ji būna ne pas visus.  Jei gyvenimo linija yra, žmogaus  gyvenimas labiau apibrėžtas, yra numatytas kelias. Pagal ją galime nustatyti pvz., kada pakeisime darbą, pradėsime naują veiklą ir pan..

Pas kiekvieną žmogų delno linijos skiriasi, pas vieną lenkta, pas kitą tiesi, gali būti ilga, gali būti trumpa. Ant vieno žmogaus rankos labai daug linijų, pas kitą jų mažai. Netgi to paties žmogaus kairės ir dešinės rankos linijos gana smarkiai skiriasi.

Similar Posts