Jupiteris Zodiako ženkluose

Jupiteris -didžiausia Saulės sistemos planeta, todėl ir horoskope siejamas su  ekspansija, plėtimųsi ir augimu, didėjimu, vystymųsi, kokioje srityje, priklauso nuo horoskopo būsto, kuriame randasi bei kokio horoskopo valdovas yra.  Čia plečiame savo horizontus.  Tradicinėje astrologijoje buvo laikomas didžiuoju gėriu, laikoma sėkmės, gerovės planeta. Tačiau augti, vystytis gali ne tik tai, kas gera, bet ir kas nevisai gera.  Taip pat atstovauja filosofiją, religiją, ideologiją, teisę,  aukštąjį mokslą,  užsienio šalis, tolimas keliones į užsienį, siejamas su tikslais, laisvės bei tyrinėjimo troškimu. Ir Jupiteris,  ir Saturnas siejami su valdžia.

Jupiteris ir Saturnas (nors kartu tai ir skirtingos planetos) –socialinės planetos, jos atskleidžia daugiau ne asmenines mūsų savybes, psichologiją, o mūsų santykį su visuomene, socialinėmis grupėmis, kaip mes atsiskleidžiame visuomenėje, vystomės visuomenėje, kokiu būdu ir kokioje srityje įgyjame autoritetą, socialinę reikšmę, kaip plečiame savo galimybes.

Valdomas ženklas –Šaulys. Jupiteris pereina per Zodiaką maždaug per 12 metų, taigi kiekviename Zodiako ženkle randasi apie metus. Kadangi tai gana lėta planeta,  neturi tokios didelės įtakos atskiro individo psichologijai, kaip asmeninės greitesnės  planetos.

Jupiteris Avino ženkle

Natūralumas, atvirumas, sąžiningumas, tiesmukiškumas, patiklumas, neapdairumas.  Jūsų socialiniai siekiai nukreipti į aktyvumą ir kovą. Galite jausti poreikį karštai pasisakyti socialiniuose klausimuose, įtvirtinti savo pasaulėžiūrą. Linkę vertinti juodom ir baltom spalvom.   Jūs nemenki garbėtroškos, trokštantys žygdarbių. Tikriausiai patinka varžytis, pergalės jausmas. Galite būti linkę agituoti, maištauti. O kartais-pradininkai, kovotojai už socialinį teisingumą, už  kokias nors idejas. Kovoje svarbi dvasinė prasmė. Galite uždegti kitus, kartais būti aktyviu lyderiu,  jei vadovaujate, tai su  su entuziazmu. Gali netikėtai aktyviai pasireikšti, ar kūrybiškai atsiskleisti.  Bet aktyvumas paprastai nepasireiškia pastoviai, po aktyvaus periodo gali užeiti apatija.  Jūs galite įkvėpti, užvesti žmones, tačiau po to gali ateiti apatijos periodas. Gana kūrybiškai žiūrintys, bei idealistai. Galite ugningai imtis reformų,  o galite taip pat ir griauti.   Galite laikyti save kompetetingu viskame, kištis į kitų reikalus. Galite būti kažkiek autoritariški ir galbūt patinka, kai kiti aklai klauso, arba gal net užvaldyti, užgrobti  kitų darbo vaisius. Jūs galite aktyviai siekti žinių humanitarinėje, dvasinėje sferoje, klausimuose, susijusiuose su ideologija. Jūs savarankiški, norite viską patikrinti patys, ir Jums sunku priimti pasaulį, jei, kažkas jame nepatinka. Jums svarbu pasitikėti savimi, tikėti, kad viską galite pasiekti patys ir gali būti sunku prašyti pagalbos. Kartais linkę perdėti, būti grubūs, konfliktuoti, pabrėžti savo aš, imti daugiau, nei galite padaryti. Jei kažkas nesitinka su Jūsų idėjomis, galite priimtai tai labai asmeniškai.  

Jupiteris Jaučio ženkle

Esate prabangos mėgėjai, Jūs siekiate  komforto ir stabilios socialinės padėties bei autoriteto.  Nesate kovingai nusiteikę (kaip Jupiteris Avine).Nusimanantys apie finansus ir svarbu jaustis užtikrintai finansiškai, turėti stabilias pajamas,  stengiates sukaupti turto, mokate panaudoti materialines vertybes. Svarbu tvirtas pagrindas, namai, graži aplinka, tai padeda vystytis. Jums svarbu, kad tikslai būtų susiję su realiais materialiais rezultatais, svarbu realūs socialiniai pasiekimai.  Siekiate harmonijos socialinėje aplinkoje. Jums sunkiai gaunasi pokyčiai, daug įtakos gali turėti įpročiai, galite veikti iš inercijos, nemėgstantys perdetai rizikuoti, neskubantys. Lėtai renkatės autoritetus, bet turite nusistovėjusią pasaulėžiūrą, įsitikinimus, tvirtą poziciją. Be to gali būti gana tingūs, nepasotinami.

 Galite būti linkę persivalgyti.

Jupiteris Dvynių Zodiako ženkle

Jūs norite viską žinoti, galbūt daug mokotės. Traukia bendravimas su intelektualiais žmonėmis ir šiaip bendravimas su įvairiais žmonėmis, skaitymas ar rašymas, užsienio kalbos. Jūsų instrumentas sėkmei yra žodis. Aktyvūs, permainingi, nerūpestingi, kartais gana silpnos moralės.  Vikrūs, galite tureti sugebėjimą adaptuotis įvairiose situacijose, skirtingose žmonių grupėse ir būti gana populiarūs. Išradingi bendravime, galite tureti daug kontaktų. Neprisitaikę prie monotonijos. Nusimanote apie socialines kryptis, geri kritikai. Geri tarpininkai, informacijos skleidėjai. Informaciją galite vertinti gana objektyviai, nešališkai, nesusitapatinate su autoritetais bei galite ir būti linkę kritikuoti autoritetus.  Išradingi, galite sublizgėti savo žiniomis, nors jos gali būti gana paviršutiniškos. Galite būti per daug lengvabūdiški, nenorite priimti atsakingų sprendimų ir didelių socialinių įsipareigojimų. Ilgam išsaugoti savo autoritetą gali būti sudėtinga, tačiau Jums svarbūs kontaktai, ryšiai.  Galite būti gana populiarūs, bet nenorite užimti pirmaeilio vaidmens. Jei lyderis, daugiau neformalus.  Galite būti linkę  tuščiažodžiauti,  skleisti apkalbas, gandus, apgaudinėti. Jūsų kontaktai ir informacijos šaltiniai gali būti gana chaotiški ir kažkiek paviršutiniški.  Fortūna Jums gali būti kažkiek permaininga.

Jupiteris Vėžio ženkle

Tokie žmonės moka pasirūpinti šeimos nariais, artimais žmonėmis, vaikais, sukurti malonią atmosferą namuose o ir kitiems žmonėms jaukią aplinką,  galbūt ir gerai gamina, padeda kitiems. Jaučiate ryšį su tėvais, namais. Galite būti populiarūs dėl savo dvasingumo, geraširdiškumo, dėmesingumo. Galbūt esate ir savo tėvynės patriotai, ginate  tradicijas, galite vystyti kokią ideologiją. Autoritetų parama Jums yra svarbi. Svarbus emocinis pasitikėjimas.  Geriau jaučiates ne kai esate ne vienvaldžiai lyderiai, o veikiate su kitais žmonėmis. Jūs nemėgstate griauti to,  kas sena. Jūsų pozicija nauja – pamiršta sena. Bet-galite būti kažkiek gobšūs, savininkiški, perdėtai patiklūs.

jupiter_1280_galut
Jupiteris Liūto ženkle

Tokie žmonės  jaučiasi svarbūs, išdidūs, reikšmingi, pasitikintys, susitapatina su autoritetais, yra globėjiški, taip pat aristokratiški. Svarbus prestižas. Mėgsta nuopelnų pripažinimą, apdovanojimus,  ritualus, ceremonijas, visuomeninius renginius, šventimą, čia nori užimti svarbią vietą.  Norite įsitvirtinti, plėsti įtaką, užimti svarbią socialinę padėtį, sulaukti artimųjų ir visuomenės dėmesio, ižimti svarbius postus, reikalaujančius atsakomybės. Dažniausiai užtikrintas savo pergale. Gali dirbti atsakingą darbą, būti svarbiais vadovais, organizuoti reikšmingas programas, pasirodyti prieš auditoriją. Gali būti iš tikrųjų svarbūs aplinkinių akyse, turite gerbėjų ir pasekėjų, bet kartais gali ir perdėtai linkę į didybės maniją,  jaustis reikšmingi, egocentriški, valdingi, be to, kartais perdėtai šališki, atsainūs ir nemėgstantys kritikos, mėgstate girtis ir pasirodyti, per daug nesaikingi.  Būdingas maksimalizmas santykiuose su visuomene, mėgstate pasielgti savaip, linkę perdėti,  nepriimate to, kas nepatinka, neatitinka Jūsų reikalavimų.  Taip pat  dažnai tai kūrybiški žmonės.

Jupiteris Mergelės ženkle

Socialiniuose santykiuose Jūs  atsižvelgiate į   bet kokią smulkmeną, Jums būdingas sveikas požiūris, bet ir perdėtas priekabumas, nepakantumas trūkumams. Didelis dėmesys detalėms, bet sunku gali būti pamatyti bendrą vaizdą, reikalo esmę. Galite būti ir per daug smulkmeniški, priekabūs, biurokratiški, per daug principingi smulkmenose. Galimas nepasitikėjimas, netikėjimas, įtarumas socialiniuose santykiuose. Pastebite menkiausius trūkumus. Dėmesingai renkates savo bendravimo ratą. Vertinate konkretų darbą, mokate dirbti ar priversti dirbti kitus, sąžiningai bendradarbiaujate ar teikiate kitiems, bet galite būti nepatenkinti darbo sąlygomis.  Geri vykdytojai, tarpininkai. Jums gali būti per sunku organizuoti,  įvykdyti stambius projektus, nes stengiatės sužiūrėti visas smulkmenas. Teikiate daug pastangų moksluose, galite turėti sugebėjimų atliekant kokius nors tyrimus. Jaučiate būtinybę tobuleti, viską apgalvoti, analizuoti. Atsargūs, apdairūs, praktiški.

Jupiteris Svarstyklių ženkle

Visuomeniniuose santykiuose siekiate pusiausvyros, siekiate išspręsti reikalus, konfliktus taikiai. Derinate, mokate išklausyti  įvairias nuomones, išnagrinėti kiekvieną problemos aspektą, ieškote kompromiso, svarbu teisingumas, būdingas padorumo jausmas, apdairumas. Svarbiausia Jums-harmonija. Svarbios sąjungos, bendradarbiavimas, didelę įtaką turi supanti aplinka. Gali būti gana svarbios žmonių teisės, humanizmo idėjos. Palankumą užsitarnaujate geromis manieromis. Objektyviai suprantate visuomeninius procesus, esate nešališki.  Linkę būti taikdariais, tarpininkais, mokate vesti derybas. Kai kurie gali būti gerais diplomatais, teisėjais ir pan. Vertinate meną. Tačiau pas kai kuriuos galima dviguba moralė, noras visiems įtikti, pirmiausia  tam, kad išvengti nesutarimų.  

Jupiteris Skorpiono ženkle

Tokie žmonės drąsūs, savarankiški, tvirtos valios, maksimalistai, mėgsta kraštutinumus, siekia išbandyti savo jėgą. Aktyviai gina savo pozicijas.  Jų tikslas gali būti transformuoti realybę. Nori išnagrinėti slaptąsias gyvenimo puses, sužinoti paslėptą tiesą, kai kurie gali būti linkę ir į okultizmą.  Gali būti nepatenkinti visuomenine padėtimi, trokšti kovos,  yra reiklūs.  Niekada nežiūri paviršutiniškai visose gyvenimo sferose, mėgsta gilintis į reiškinius, uždari, paslaptingi, neatskleis, koks sekantis jo žingsnis. Autoritetą, valdžią, tikslus  padeda pasiekti intuicija, įžvalgumas, vidinių motyvų suvokimas, vidinė jėga, magnetiška trauka, atsidavimas kokiam nors reikalui.  Jei išsikelia sau kokius nors tikslus, siekia atkakliai, aistringai.  Perdėtai jautrūs kritikai, būdinga gynybinė reakcija. Gali  į viską žiūrėti perdėtai aštriai, pesimistiškai, būti įtarūs, būti linkę viršyti įgaliojimus, siekti nuslopinti kitų valią, būti linkę machinacijas.  

Jupiteris Šaulio ženkle

Čia Jupiteris savo valdomame ženkle. Tie žmonės aktyviai reiškiasi socialinėje, kultūrinėje ar mokslo sferoje. Galbūt turite  vadovavimo, organizatoriaus ar pedagoginių  sugebėjimų. Mokate apibendrinti. Žiūrite optimistiškai, mokate uždegti savo entuziazmu, vesti paskui save.  Gana tiesmukiški ir sąžiningi, mokantys patarti. Pakankamai garbingi,  mėgstate rodyti pavyzdį kitiems, plačių pažiūrų, būdingas filosofinis požiūris, gana tvirti moraliniai principai.  Esate visuomeniški ir filosofiški, mėgstate pasvarstyti apie tiesą. Galbūt gerai išmanote įstatymus, socialines normas ar filosofiją, religiją, neblogai orientuojatės visuomenės reiškiniuose ir pokyčiuose, jais domitės. Tolerantiški kitoms kultūroms. Nors taip pat ir kažkiek konservatyvūs.  Paprastai dažniau nei kiti, net jei ir perdėtai optimistiškai, jaučiatės užtikrinti savimi, galite iš tikrųjų sulaukti naujų galimybių, autoriteto.  Galima perdėta visuomenės įtaka, perdėtas statuso, pripažinimo, privilegijų  siekimas, galite būti perdėtai laisvamaniai ir siekiantys nepriklausomybės, avantiūristiški.

Jupiteris Ožiaragio ženkle

Čia yra šioks toks konfliktas, Jupiteris –moralė, įstatymas, o Ožiaragiai-praktiški, tikslingai siekia tikslo, kartais bet kokiomis priemonėmis, ekonomiški. Įsitvirtinimas visuomenėje gali būti vėlyvas. Galite turėti daug veiklos organizacinėje sferoje. Svarbi profesionali veikla, pripažinimas, sėkmės troškimas.  Sėkmė- daugiau antroje gyvenimo pusėje. Socialinius santykius galite panaudoti pirmiausia kaip priemone savo tikslams pasiekti. Pasaulėžiūra gali būti gana konservatyvi. Turintys valdžią gali būti ir despotiški, negailestingi, siekiantys suvienyti kitus siekiant tam tikro tikslo  įvedant diktatūrą, kartais-prarasti reputaciją ir pasitikėjimą. Į įstatymus žiūrite daugiau formaliai.  Tačiau taip pat gali būti stiprus socialinės pareigos jausmas, mokėjimas planuoti, valdytis, užsispyrimas, ištvermė.

Jupiteris Vandenio ženkle

Tokie žmonės-socialiniai reformatoriai, humanistinės orientacijos, turintys originalių idėjų, atviri naujoms progresyvioms koncepcijoms,  mokantys įžvelgti ateitį, galite būti linkę ir į protestus, nors jų ir neskubate išsakyti. Gali erzinti sąstingis, siaura pasaulėžiūra, tai, kas trukdo laisvai vystytis.  Paties žmogaus socialiniame gyvenime gali vykti staigūs pokyčiai, perversmai, arba socialinės  nuostatos kartais būti prieštaringos bei keistis. Galite būti per daug nepastovūs, egocentriški, neatsakingi, idėjos gali būti per daug utopinės.  Svarbu būti objektyviems ir nešališkiems, atskirti gėrį ir blogį, taip pat rasti bendraminčius, bendradarbiauti. Kai kurie nori dalyvauti visuomeninėse organizacijose.

Jupiteris Žuvų ženkle.

Linkę į filosofinius apmąstymus, svarbi moralė, gali būti svarbu suprasti savo paskirtį,  veikia vadovaudamiesi intuicija, imlūs. Gali traukti religija, dvasinė sfera, pagalba labiau nuskriaustiems. Svarbu harmonija ir grožis aplinkui. Turtingų emocijų, gali būti pasyvūs, lengvabūdiški, perdėtai idealizuojantys, gali trūkti valios. Socialinėje sferoje gana paslaptingi, slėpti savo nuostatas, kažkiek drumsti vandenį, veikti kitų rankomis, bei  laukti tyliai savo sėkmingos valandos. Jūs galite  būti slaptu veikėju, slaptai perduoti kokias nors žinias.

Similar Posts