Kai kurių akmenų savybės

Agatas

Agatų yra įvairiausių spalvų, ir priklausomai nuo to, kokia spalva dominuoja, keičiasi savybės,  pvz., juodas agatas turi  Saturno energijos, raudonas agatas-Marso. Bet šiaip pirmiausia laikomas Merkurijaus akmeniu.  Šis akmuo padeda užmegzti socialinius kontaktus, tinkamas komunikuojantiems, besimokantiems,  keliaujantiems žmonėms.

Ametistas

Laikomas dvasininkų akmeniu, siejamas su dvasiniu vystymųsi, išmintimi, orientuoja į dvasinį gyvenimą. Taip pat laikomas atsiskyrėlių akmeniu, padeda tarsi kažkiek atitrūkti nuo realaus pasaulio į dvasinį pasaulį.  Tinkamas meditacijoms, leidžia įžvelgti situacijos esmę, prasmę.  Todėl nėra labai  tinkamas nešioti tiems, kuriems svarbus aktyvus socialinis gyvenimas.

Citrinas

Citrinas priklauso kvarcų grupei,  perkant reikėtų žiūrėti atsargiau, nes gali būti padirbinėjamas, kaitinant kitus kvarcus, pvz., ametistą.

Skirtas pirmiausia žmonėms, kurie socialiai aktyvūs, turi  užduočių socialiniame gyvenime.  Suteikia gyvybinės energijos, pasitikėjimo, norą išreikšti save. Sėkmė socialiniuose kontaktuose, finansuose, kai pinigus atneša kontaktai su kitais žmonėmis.

Dūminis kvarcas

Šis akmuo balansuoja, padeda rasti aukso vidurį, racionaliai naudoti savo resursus. 

duminis(3)

Gintaras

Mineraloidas, susidaręs sustingus spygliuočių augalų sakams.

Neša džiaugsmą, optimizmą, pozityvų požiūrį, daugiau tinkamas norint atsipalaiduoti.   Veikia švelniai, minkštai.

Granatas

Raudonas granatas  laikomas Marso akmeniu, skatina aktyvumą, azartiškumą, impulsyvius norus.  Tinkamas santykiuose, kuriems trūksta aistros.  

Hematitas

Tai Marso energijos akmuo. Naudojamas, jei reikalingas valingumas, vyriškumas, „kietumas”. Labiau vyras, nei moterims tinkamas, nebent tik joms patinka būti labai savarankiškomis. 

Jaspis

Panašiai kaip agatas, tinkamas komunikuojantiems, keliaujantiems, besimokantiems žmonėms. Siekiantiems konkrečių rezultatų, padeda planuoti,  materializuoti idėjas, projektus. 

Kalnų krikštolas

Kai kurių senovės tautų buvo laikomas šventu akmeniu, naudojamas buriant, talismanams. 

Tinkamas nešioti asmenims, kuriems aktualus dvasinis vystymasis, valo energetiką. Padeda gauti informaciją, gerina intuiciją. 

Labradoritas

labradoritas11

Labradoritas laikomas magišku akmeniu. 

Teigiama, jog sustiprina nuojautą ir kad kai kuriems nešiojantiems šį akmenį gali sapnuotis ir pranašiški sapnai. Padeda esant psichologinėms traumoms, atskleisti tamsiąsias, paslėptas asmenybės puses. Taip pat teigiama, jog saugo nuo nužiūrėjimo, negeranoriškai nusiteikusių žmonių energetikos.  

Malachitas

Malachitas taip pat gali būti padirbinėjamas, dažant kitus akmenis. 

Malachitas-akmuo, padedantis užtikrinti stabilumą, patikimumą gyvenime, ar tai liečia finansus, ar asmeninį gyvenimą. Padeda užtikrinti finansinę gerovę,  sutaupyti, neišleisti pinigų, uždirbti stabilius pinigus. Asmeniniuose santykiuose naudingas, jei siekiate stabilių santykių, patikimo partnerio. 

Mėnulio akmuo/aduliaras

Skatina intuiciją, vidinį gyvenimą, ramybę, tinkamas meditacijai. Stiprina moteriškąją prigimtį.  

Nefritas

Nuo senovės šis akmuo buvo populiarus Kinijoje, iš jo buvo gaminami įvairūs daiktai. Gali būti padirbinėjamas. Įvairių žalios spalvos atspalvių, pasitaiko ir baltos, geltonos spalvų. 

Tinkamas žmonėms ieškantiems savojo kelio, kuriems svarbu dvasiškai vystytis,  padeda rasti pusiausvyrą, savo vertybes,  „aukso vidurį”. Meilėje svarbu dvasiniai standartai, kad partnerius sietų bendri dvasiniai dalykai, idėjos. 

Obsidianas

Pagrindinė spalva juoda, bet būna ir kitokių spalvų, taip vadinamas snaiginis-juodas su baltomis dėmelėmis, raudonmedžio, tamsiai žalias, gali būti skaidrus.

Obsidianas padeda susikaupti, suteikia vidinių resursų, jėgų transformacijai, suteikia apsaugą.

Piritas

Sulfidų klasės mineralas, geležies disulfidas.  Kartais dar vadinamas „kvailių auksu”, nes kažkiek panašus į auksą. Skatina ambicijas, tinkamas aktyviems žmonėms, kai reikia veikti čia ir dabar, taip pat verslo žmonėms. Teko girdėti, kad pritraukia pinigus. Tačiau pastoviai nešioti nepatariama, nes galite tapti per daug vienpusiški, kai kuriems gali būti per daug agresyvokas akmuo, labiau tinkamas aktyviems žmonėms ir tiems, pas ką horoskope išreikšta Ugnies stichija, o gali būti per stiprus, pas ką horoskope silpna Saulė. 

Rožinis kvarcas

Naivios, nekaltos meilės energija. Jei norite savyje naivios, nerūpestingos mergaitės, kuriai reikia vyro-globėjo.  Jei žmogui atrodo, kad trūksta meilės, ar trūko vaikystėje,  gali nešioti rožinį kvarcą. Skatina norą patirti gyvenimo malonumus, pasijausti nerūpestingai, kūrybiškumą.

Titnagas

Tai nuo seno naudojama uoliena, pirmykščiai žmonės iš jo gamino įvairius  įrankius. Buvo paskelbtas nacionaliniu Lietuvos akmeniu. Titnagas taip pat naudojamas vandeniui aktyvuoti ir valyti.

Energetiškai-padeda struktūrizuoti mąstymą, spręsti ilgalaikius tikslus, metodiškai realizuoti savo idėjas.

Turkis

Natūralus turkis dabar jau gana retas brangus (vietoj jo gali būti pardavinėjamas panašus mėlynai dažytas haulitas ar magnetitas).

Teigiama, jog turkis jautriai reaguoja į išorinius faktorius, net keičia spalvą, kai jį nešiojantis žmogus sunkiai suserga.

Orientuoja į socialinius pasiekimus. Suteikia lengvumo, žaismingos būsenos. Teigiama, jog tinkamas nešioti moterims, norinčioms sėkmingai ištekėti. 

Čia galite pasižiūrėti gražių akmenų foto: https://www.facebook.com/geology.loves/

Similar Posts