Plutono skonis

Plutonas atrastas 1930 m., pavadintas Plutono, graikų ir romėnų požeminio pasaulio, mirties Dievo garbei.  Iki 2006 m. jis buvo laikomas planeta, vėliau astronomai Planetos statusą iš jo atėmė, tačiau astrologijoje tai reikšmės neturi, Plutonas vis tiek prilyginamas kitoms planetoms. 

Plutonas horoskope simbolizuoja, siejamas su kraštutinumais, šoku, intensyviais pojūčiais, sukrėtimais, ribų peržengimu, nekontroliuojama tėkme, požeminiu pasauliu.  Judėjimas į priekį susijęs  įtampa, perkrova, stresu, kraštutinumais. Žmonėms, pas kuriuos išreikštas horoskope Skorpionas, Plutonas, normalus yra gyvenimas kažkiek streso, įtampos sąlygose, ši atmosfera jiems gali atrodyti produktyvi, skatina veikti.  Tai tarsi lavos išsiveržimas, griūtis,  ir atgimęs feniksas iš pelenų.  Plutonas maža planeta, bet pareikalaus daug jėgų, įtampos, peržiūrėti įprastas ribas, kai Jūs negalite nieko kontroliuoti savo gyvenime. Tai fatališka planeta, siejama ir su žodžiu karma bei tuo, kas nekontroliuojama. Jis pašalina tai, kas nereikalinga. Siejama su kraštutinumais, arba daug duoda, arba atima. Taip pat Plutonas siejamas su valdžia, kontrole, ne tiek grubia jėga, kiek spaudimas, įtaka, manipuliacija, taip pat  ir  kriminaliniu pasauliu (čia ribos nėra aiškios), požeminiu pasauliu (Plutonas toliausiai nuo Saulės). Pavojus gyvybei, riba tarp gyvybės ir mirties, nepastovumo pojūtis, seksualinė energija, magnetizmas, o taip pat mirtis ir atgimimas, transformacija. Ne be reikalo Plutonas laikomas Skorpiono ženklo valdovu. Siejamas su globaliais, negrįžtamais, giliais pokyčiais

Plutonas Zodiako ženkle simbolizuoja visą kartą (kartos charakteristika), nes viename Zodiako ženkle randasi labai ilgai (vidutiniškai  apie  20 m., bet kiekviename ženkle ne vienodai). Atskiram žmogui turi įtakos aspektuodamas su asmeninėmis planetomis jo horoskope, arba priklausomai nuo to, kokiame horoskopo būste randasi. Ten, kur randasi Plutonas, ar su kokia planeta aspektuoja, daro reikalus intensyvesniais, gilesniais, daugiau kraštutinumų, išgyvenimų, ir daugiau potencialo transformacijai.

Žmogus, kurį galime pavadinti “plutoniečiu”,  visų pirma tas, pas kurį ascendentas Skorpiono ženkle. Arba-daug planetų Skorpiono ženkle. Arba išreikštas Plutonas, pvz., ant ascendento, I-ame horoskopo būste, yra susijungimas su Saule ir pan. Na dabar buvo visa karta, pas kuriuos Plutonas Skorpione (gimę  laikotarpiais 1983-11-05  – 1984-05-18 ir 1984-08-28 – 1995-01-17 bei 1995-04-21 – 1995-11-10), tai jei pas juos horoskope ascendentas Skorpione, tai ir Plutonas I-ame horoskopo būste, todel Plutonas šioje kartoje pas daug ką išreikštas.

Taip pat kai kurių teigimu, Plutonas simbolizuoja diktatorių, sadistišką žmogų, žiauroką charakterį,  besivadovaujantį instinktais, turintį slaptų jėgų ir mokantį išgyventi sudėtingose situacijose. Tokiam žmogui netgi trūksta sukrėtimų manau, kad viskas neatrodytu per daug paprasta, ramu ir banalu, arba ne visada pavyksta gyventi ramiai, be sukrėtimų. Toks žmogus gali siekti valdyti, kontroliuoti viską aplinkui, daryti spaudimą. Kai kurie galbūt lyderiai, gerai susitvarkantys su kolektyvu,o  kai kurie atsiskyrę, nepripažįstantys socialinių normų, gyvenantys slaptai.  Galite norėti būti  nepavaldūs įstatymams, socialinėms normoms, esamai tvarkai, nenorėti jų pripažinti. Jūs domitės tuo, kas nežinoma ir paslėpta, neblogi aiškiaregiai, gilūs mąstytojai, tokiems žmonėms nelabai įdomūs paprasti, kasdieniški dalykai. Mokate veikti už scenos, slaptai. Emocijos gali būti ne visai adekvačios. Tokie žmonės gali būti intensyvūs, provokuojantys, įžvalgūs, mokantys pažvelgti į situaciją giliau, nei kiti, ir pamatyti kituose žmonėse tai, ką jie stengiasi paslėpti.  O kartais galbūt ir-paranojiški, linkę manipuliuoti, sadistiški. Plutono žmonės neapsieina be  traumų, sielos žaizdų, kartais nuo pat vaikystės,  taip jie kuria save, jų pojūčiai aštresni, bet jie moka slėpti tai, ką jaučia.  Jiems reikia autonomijos, savo erdvės. Būdingas juodas jumoras.

Plutonas Zodiako ženkluose.  Kadangi Plutonas lėčiausiai  judanti planeta horoskope ir kiekviename ženkle būna vidutiniškai apie 20 m., jis pats savaime tam tikrame Zodiako ženkle neturi daug reikšmės atskiro žmogaus charakteristikai, o daugiau kaip kartos charakteristika, taip pat rodo pokyčius, transformaciją tam tikrose sferose. 

Plutonas Mergelės ženkle (1956-10-20 – 1957-01-15, 1957-08-19 – 1958-04-11, 1958-06-10 – 1971-10-05, 1972-04-17 – 1972-07-30)

Šiuo laikotarpiu gimusieji turėtų  būti pragmatiškos, racionalios, kuklios  asmenybės, norinčios tobulinti save ir  įvesti tobulą tvarką, joms būdingas perfekcionizmas.

Šiam laikotarpiui būdingos naujos permainos, susijusios su sveikatos apsaugos, aptarnavimo, darbo,  tobulinimu. Svarbus mokslas, technologijų vystymas. Prasidėjo aplinkos apsaugos judėjimas. Vystomas kompiuterių mokslas, taip pat tuo metu, pvz., buvo išrasta kišeninė skaičiavimo mašinėlė, bankomatas, interneto prototipas, kai kurios programavimo kalbos (nors jos buvo kuriamos ir anksčiau).

Plutonas Svarstyklių ženkle (1971-10-05 – 1972-04-17, 1972-07-30 – 1983-11-05, 1984-05-18 – 1984-08-28).

Tai karta, siekianti taikos ir pusiausvyros pasaulyje, taip pat bendradarbiavimo, mokantys rasti kompromisą. Svarbu etika, estetika.

Pokyčiai teisingumo, teisėtvarkos, lygybės klausimuose, siekiama perskirstyti balansą grupėse. Taip pat transformacija  santykių srityje, santuokoje, vaidmenų pasiskirstyme tarp lyčių. Tuo laikotarpiu, kai ir Uranas buvo Svarstyklių ženkle (1971-1976 m.), padaugėjo skyrybų.

Plutonas Skorpiono ženkle (1983-11-05 – 1984-05-18, 1984-08-28 – 1995-06-17, 1995-04-21 – 1995-11-10)

Sudėtingi, stiprių emocijų, intensyvių pergyvenimų žmonės, kuriuos domina gyvenimo ir mirties paslaptys, tai kas uždrausta. Taip pat kolektyviški. Jiems svarbi savęs transformacija, kad gali vesti ir prie pasikeitimų visuomenėje. Tam tikros pamokos, susijusios su jėgos panaudojimu, ar bejėgiškumu. Tuo metu pvz.,  paplito masiniai susišaudymai mokyklose. Tuo laikotarpiu įvyko Černobylio katastrofa.

Plutonas horoskopo būstuose reiškia, kad Plutonas (pvz., tam tikri intensyvūs išgyvenimai, kraštutinumai,  transformacija, intensyvūs išgyvenimai,  krizė, grupiniai įvykiai ir pan. pasireikš tam tikroje gyvenimo sferoje,  tam tikrose  aplinkybėse, per tam tikrus žmones). 

Plutonas

Plutono simbolis horoskope

Similar Posts