Merkurijus zodiako ženkluose

Senovės graikai Merkurijų vadino Hermes. Hermes taip pat buvo senovės graikų dievas- gudrumo, iškalbingumo simbolis, jauno amžiaus, prekybos, kelevių, vagių globėjas, sielų palydovas į mirusiųjų pasaulį. Merkurijus horoskope taip pat atsakingas už mąstymą, informacijos perdavimą, kontaktus, kalbą, komerciją, nurodo į jauną amžių ir pan. Merkurijus ženkluose rodo, kaip Jūs mąstote, bendraujate.

Merkurijus Avino ženkle

 Jūsų mąstymas impulsyvus, mintys gali ateiti staiga ir užvaldyti Jus visą.  Naujos mintys, idėjos, gali iš pradžių uždegti pilnai. Tačiau energijos tam gali užtekti neilgam, paskui gali užeiti apatija, ar pasidaryti neįdomu. Gali trūkti nuoseklumo, nes Avinas-ženklas, kuriam būdingi staigūs šuoliai. Be to, linkę matyti viskame tik juodas ir baltas spalvas. Mąstymas gali būti kažkiek venpusiškas. Todėl aplinkiniams gali atrodyti, kad perdedate. Kūrybinio periodo metu gali ateiti į galvą daug minčių vienu metu. Kalba gali būti greita ir uždeganti, jei siekiate sudominti pašnekovą ir jį įtikinti. Bendravime siekiate pirmauti, sakote tiesiai, ką galvojate, galite būti iš anksto nusistatę.  Gali patikti ginčytis, jumoro jausmas šiek tiek ironiškas. Jei jums prieštarauja, iš karto bandote įrodyti savo teisumą. Gali būti gana karšti ir nesukalbami.

Merkurijus Jaučio ženkle

Paprastai nepriimate sprendimų greitai. Mąstymas šiek tiek sulėtintas, kartais gali trūkti lankstumo, bet esate viską nuosekliai apsvarstantys, atsargūs,  lėtai ir kruopščiai viską apgalvojate, ir kalba ne chaotiška. Informaciją įsisavinate lėtai ir nuosekliai. Kadangi Jautis-žemės ženklas, mąstymas nukreiptas į konkrečius dalykus, būdingas praktiškumas ir konservatyvumas. Viskas, kas nauja ir nepatikrinta, gali atrodyti nepatikima, todėl vadovaujatės patikrintomis žiniomis ir idėjomis. Jei kontaktai užmezgami, jie tvirti.

Merkurijus Dvynių ženkle

Čia Merkurijus Oro stichijoje,  savo valdomamame ženkle. Paprsatai mokate gerai, lengvai dėstyti savo mintis žodžiu ir raštu, esate greitos reakcijos. Aštrus protas, išradingumas, mąstymo įvairiapusišumas ir greitumas, gera adaptacija, gebėjimas įsisavinti informaciją ir ją perduoti. Turintys daug idėjų. Smalsūs, norisntys viską žinoti. Tokiai Merkurijaus padėčiai paprastai būdinga daug kontaktų, bendravimo. Mokantys išsisukti iš keblių situacijų. Aišku ir Dvyniuose Merkurijus gali pasireikšti ne tik iš geros puses, galite būti plepūs, gana paviršutiniški bei būdinga nuomonių kaita, sunkiai susikoncentruojantys. Bet šiaip tai yra stipri Merkurijaus padėtis.

 Merkurijus Vėžio ženkle

Nors gali būti sunku logiškai nurodyti, kas iš ko seka, tačiau gerai suprantate giluminius dalykus, ryšius.  Būdinga gera vaizduotė, svajingumas,  pomėgis atskleisti paslaptis. Prisirišę prie praeities, orientuojates į autoritetus ir tradicijas. Didelį vaidmenį mąstyme turi pasąmonės procesai. Kokia informacija teisinga, kokia melaginga, paprastai jaučiate intuityviai. Kalboje gali trūkti nuoseklumo. Tam, kad sukurti artimus santykius, Jums reikia jaustis saugiu ir kad esate palaikomas. Blogiausiu atveju, galite vengti žmonių, galimos neurozės. Domitės pašnekovo vidiniu pasauliu. Galite būti įžeidūs, išsiblaškę.

Merkurijus Liūto ženkle  

Būdingas savarankiškas ir  kūrybiškas mąstymas. Siekiate maksimaliai atskleisti savo intelektualias  galimybes, realizuoti savo individualumą žodžiu, kalba. Tai galite panaudoti, kad atkreipti į save dėmesį, stengiates sublizgėti kalbose,  ginčuose, pasirodyti publikoje. Paprastai mokate įdomiai kalbėti, geri oratoriai. Yra poreikis išreikšti savo mintis, nenorite laikyti informacijos savyje.  Taip pat paprastai geri kūrybiniai sugebėjimai. Gali būti gana silpna intuicija, galite nejausti kito žmogaus.

 

Merkurijus Mergelės ženkle

 Merkurijus-ne tik Dvynių, bet ir Mergelės ženklo valdovas.  Paprastai būdingas tikslus, racionalus, logiškas, nuoseklus, praktiškas  mąstymas. Gerai mokotės. Paprastai gerai matote smulkmenas ir suprantate jų svarbą, geri analitiniai sugebėjimai, nors gali būti sunku įžvelgti visumą. Galite būti per daug priekabūs ir smulkmeniški. Paprastai bendravime susilaikantys, svarbios elgesio taisyklės.  Stipriai išvystytas  pareigos jausmas. Kontaktus galite palaikyti iš pareigos ir padorumo jausmo. Ši padėtis tinkama dalykiniams kontaktams, nes esate patikimas, pareigingas partneris.

Merkurijus Svarstyklių ženkle

 Subtilaus mąstymo, bei rezultato siekiate subtiliais būdais. Mąstyme vyrauja estetiniai, harmonijos, grožio kriterijai.  Mokate sistematizuoti, pasverti visus už ir prieš, bei pasižiūreti į viską skirtingais kampais, iš kito žmogaus pozicijos, atsižvelgtii į įvairias numones.  Mokate bendrauti, apeinant aštrius kampus, kalbėti aptakiai, kad nežgauti ir nesupykdyti. Klausimus sprendžiate ne tiesmukiškai, o panaudodami sumanius ir gražius mąstymo būdus.   Paprastai mokate vertinti teisingai, tuo pačiu, jei reikia, siekti kompromiso. Mėgstate lyginti informaciją ir teoriją, galite turėti keletą nuomonių apie tą patį reiškinį. Jums svarbus atgalinis ryšys, svarbu  žinoti, ką mano aplinkiniai.  Mokate reikšti mintis rafinuotai, bei neįžeisdami kitų.  Blogam variante mokate supriešinti žmones ir gauti iš to naudą. Kalboje gali būti tam tikras manieringumas, pabrėžtas diplomatiškumas. Galite imtis taikdario vaidmens, bandydami sutaikyti ir  ieškodami kompromisų.

Merkurijus Skorpiono ženkle

Greičiausiai būdingas aštrus protas, sarkazmas, sugebėjimas pamatyti silpnąsias vietas. Intelektas kritiškas, gera intuicija, tikrinate informaciją.  Išradingi. Blogam variante galimas bendravimo sunkumas, kandūs juokai. Bendravimas gali būti apsunkintas dėl paslaptingumo, nepatiklumo, poreikio tikrinti pašnekovą. Galite sugebėti įtakoti kito žmogaus nuomonę.

 

Merkurijus Šaulio ženkle

Sugebate filosofiškai apibendrinti. Mąstymas įtakojamas ideeologinių nuostatų, gali būti nekritiškas, kažkiek trūkti įžvalgumo. Stengiatės būti informuotas, apie viską žinoti, ypač socialinėje srityje. Bet gali būti sunku analizuoti duomenis.  Galite būti užsiėmę visuomenine veikla, socialiniais projektais,  kurie gali būti priklausomi nuo ideologijos, kurios laikotės.  Dažnai turite platų pažinčių ratą. Bendravime dažnai rodote iniciatyvą, galite greitai užmegzti ryšius įvairiuose santykiuose. Kalbėti galite pakankamai užtikrintai, iškilmingai, galbūt patinka mokyti kitus, kaip gyventi

 

Merkurijus Ožiaragyje

Mokate susikoncentruoti. Mąstymas paprastai tikslus, konkretus,  sistematiškas; apskaičiuojantys,  toliaregiški. Mėgstate planuoti,  esate įžvalgūs,  tikslingi. Linkę išnagrinėti visas aplinkybes, bet mąstymas gali būti nelabai lankstus. Kaupiate patirtį,  tai, ko išmokstate, mėgstate realizuoti praktikoje.   Bendravime apgalvojate žodžius, nemėgstate betikslio, beprasmiško bendravimo, galite būti sausoki. Nelabai mėgstate kalbėti apie savo jausmus. Galite būti per daug užsiciklinę ties kokiu nors tikslu.

Merkurijus Vandenyje 

Originaliai ir laisvai mąstantys, nešališki, išradingi, sugebate improvizuoti, gali aplankyti kažkoks netikėtas praregėjimas, naujos idėjos, originali mintis, intuicija ir tai gali vykti tarsi savaime. Domitės naujovėmis, nauja informacija, technologijomis. Del originalaus mąstymo, bei todel, kad Jūsų idejos kartais gali aplenkti laiką, todel gali būti sunkiai priimamos aplinkinių. Nelabai pakenčiate apribojimus bendravime, rutiną , konservatyvų požiūrį,  Jūsų bendravimo ratas gali būti labai įvairus. Patinka tai, kas nauja. Galite radikaliai keisti nuomones ir pažiūras.  Sunku priversti kažką išmokti, jei pats nenorite, mokytis gali labiau patikti savarankiškai. Galimi nestabilūs ryšiai, polinkis staiga nutraukti kontaktus.

 

Merkurijus Žuvyse

Informacijai atviri, imlūs, bet ne visada kritiški, svarbūs idealai, intuicija, jausmai. Gera vaizduotė. Galite būti išsiblaškę, chaotiški,  mintys gali skraidyti kažkur debesyse. Mąstymas priklauso nuo emocijų ir svarbu jaustis komfortiškai bei  gera nuotaika. Kartais gali būti sunku atskirti realybę nuo fantazijos. Gali būti sunku susikoncentruoti ties svarbiais dalykais. Tačiau suprantate gilią žodžių prasmę bei kitų žmonių nuotaikas. Tokia Merkurijaus padėtis būdinga muzikantų, dailininkų , aktorių horoskopams, taip pat galite būti neblogu psichologu. Mąstymas gali būti kažkiek miglotas, ir gali būti sunkiau tiksliai išreikšti savo mintis žodžiais, kalba kartais perdetai išraiškinga,  informaciją priiimate daugiau intuityviai.

merkur_daug

Similar Posts