Planetos pirmame horoskopo būste

Pirmas horoskopo būstas, galima sakyti, mums yra pats svarbiausias. Tai pats žmogus, jo įvaizdis, kokiu jis pasirodo pasauliui.

Pirmo būsto planetos nurodys tam tikrus asmenybės ypatumus, tai dalis charakteristikos, detalės.  Horoskopo būsto valdovas-bendra charakteristika.

Pažymėtina, kad žmonėms, pas kuriuos pirmame horoskopo būste tokios planetos, kaip Plutonas, Neptūnas, Uranas, galbūt jaunystėje sunkiau  „atrasti save“.

Planetos poveikis stipriau jaučiamas, jei jos yra arčiau ascendento; sveikatai, išvaizdai taip pat daugiau įtakos turi planetos, kurios yra arčiau ascendento, susijungusios su juo.

Mėnulis I horoskopo būste– emocionalumas, imlumas, permainingumas, moteriškumas, jausmingumas, prisitaikymas prie aplinkos,  norisi globos, saugumo, galbūt gali pasireikšti ir kaprizingumas, pasidavimas aplinkinių įtakai. Jūs pakankamai artistiški, mokate išklausyti kitus ir mėgstate parodyti savo jausmus, emocijas.

Saulė I horoskopo būste – pas Jus gana aukšta savivertė, daug dėmėsio skiriate savo reikalams, svarbu vystymasis, savirealizacija, optimistai, entuziastai, išdidūs, norintis įsitvirtinti, norite būsti pastebėti ir galbūt esate labiau pastebimi, nei kiti žmonės.

Merkurijus I horokopo būste– toks žmogus nuolat informacijos tėkmėje, smalsus, mėgsta keistis informacija, galbūt keliauti, moka papasakoti apie save ir apie tai, kas juos domina, judrus;  gali būti kažkiek nervingas, neramus, chaotiškas, be principų.

Venera I horoskopo būste-žmonės, paprastai keliantys kitiems malonų įspūdį, mokate pritraukti tai, kas Jums malonu be didelių pastangų, mėgstate gražius daiktus.  Linkę į kompromisą, gali būti kažkiek tingūs, pasyvūs.

Marsas I-ame horoskopo būste gali rodyti, kad pas žmogų gana staigi reakcija, gali būti daug energijos ir kartais veikia impulsyviai ir neapgalvotai, ir pas jį yra noras kovoti su aplinkiniu pasauliu, kad įtvirinti savo asmenybę (nebūtinai aišku norisi visada veltis į muštynes); gali  būti gana nepriklausomas, savarankiškas. Žmogus gali pakliūti į situacijas, kada jam gali tekti gintis. Žmogus gali pats per daug agresyviai reaguoti į aplinką, gali būti kažkiek per daug įsitempęs, jam gali atrodyti, kad pažeidžiamos jo teisės, interesai, piktumas, kad kiti su Jumis nesiskaito ir pan. Kaip Jūs į tai reaguosite, aišku priklauso ir nuo to, kokiame ženkle Marsas, kokie jo aspektai, bei nuo kitų koroskopo aspektų taip pat. Galbūt norisi kažką užvaldyti jėga.  Zodiako ženklas Avinas, Marsas simbolizuoja tokias kūno dalis, kaip galva, veidas, todel jei yra Marso neharmoningi aspektai, ir, ypač  Marsas ant ascendento, gali veide būti pvz., kokie tai randai, nudegimai, galimi galvos skausmai.

Jupiteris I horoskopo  būste– tokie žmonės optimistai, entuziastai, kilniaširdiški, gerų ketinimų, dosnūs, pasitikintys savimi, tikintys geresne ateitimi, mokantys įkvėpti kitus, galbūt nori atrodyti visada teisūs, galite būti kažkiek avantiūristiški, egocentriški. Gali būti svarbu statusas, išsilavinimas, parodyti save kitiems.

Saturnas I horoskopo būste rodo kad gyvenime galimi tam tikri sunkumai, kliūtys, išbandymai, ypač  jaunystėje, pirmoje gyvenimo pusėje tokie žmonės griežti, rimti, konservatyvūs, sausoki, nepasitikintys ir atsargūs, pastovūs,  darboholikai, gana asketiški, galbūt vengiantys perdetos prabangos, gali atrodyti kitiems žmonėms pesimištiški, šaltoki. Jie atsakingi, pareigingi, besilaikantys taisyklių, normaliai reaguojantys į kokius tai apribojimus, sunkumus, mokantys įveikti sunkumus, ypač  jei Saturnas geroje padėtyje pagal Zodiako ženklą, harmoningi aspektai. Priešingu atveju gyvenimo aplinkybės kartais gali atrodyti gana slegiančios, viskas sunkiai pasiekiama, galimos tam tikros baimės, perdetas konservatyvumas. Tuo pačiu jiems gali būti gana svarbu užimti kokias nors pareigas, svarbi karjera ir jie gali būti pakankamai užsispyrę, kad kažką pasiekti veikloje, ypač kurioje užsiima ilgą laiką, gali nemažai pasiekti sunkiu darbu. Galimos problemos su kaulais, dantimis, nagais, plaukais.

Žmogus , pas kurį Uranas I būste, gali būti kažkuom išsiskirianti asmenybė, originalaus mąstymo, nenuspejamo elgesio, nepriklausomi, spontaniški, reformatoriai, humaniški, moksliškai mąstantys, besiveržianys į ateitį, kartais geros  intuicijos, galbūt moka elgtis su kolektyvu. Galimos staigios permainos gyvenime, o jiems ir patiems gali noretis permainų. Priklausomai nuo aspektų, gali elgtis savavališkai, laužyti taisykles, būti maištininkais, ar būti nesuprastas aplinkinių. Tokie žmonės draugiški, moka elgtis kolektyve, bet su žmonėmis gali išlaikyti distanciją.

Neptūnas I-ame būste-galimai  mįslingi žmonės, kartais paskedę savo svajonių, fantazijų pasaulyje, įsijautę į save, išsiblaškę, tarsi“ežiukas rūke”tačiau tuo pačiu intuityviai gali pastebėti tai, ko nemato kiti, užjausti, pergyventi.  Gali norėtis pabegti nuo realybės ar tarsi ištirpti aplinkoje. Gali trūkti disciplinos, kontrolės, gali būti būdinga melancholija. Svarbi gali būti kūryba, psichologija, ezoterika, gyvenime gali padėti intuicija.Jam gali atrodyti, kad kiti žmonės jo nesupranta, gali būti sunku atrasti save, bet jam svarbu jausti, kad aplinka nėra priešiška jam. Išvaizda gali būti kažkuom apgaulinga, pvz., esate fotogeniški ir pan. 

Plutonas I-ame būste-valingi, galit noreti valdyti kitus ir galbūt moka valdyti mases, tačiau gali būti ir vienišiumi; didelė vidinė jėga,mokejimas atgimti,  gyvybingumas, taip pat tokie žmonės galbūt linkę perdėti, ieškoti problemų, į viską žiūrėti tik „ juodai-baltai“.Gali atrodyti niūroki, paslaptingi, kažkiek hipnotizuojantys, jų energija stipri, galbūt nebijo rizikingų, ekstremalių  situacijų. Svarbu atgimimas, transformacija, todėl kartais ir reikalingos yra gyvenimo krizės.

Kaip minėta, planeta I-ame horoskopo būste, tai ne pilna mūsų charakteristika, o dalis,  tam tikri atskiri bruožai, ypatumai.

Similar Posts