Kinų horoskopas BaZi, jo struktūra

BaZi, arba keturi likimo stulpaiišvertus iš kinų reiškia 8 hieroglifai. Tai  senovės kinų žinių, prognozavimo sistema, nusakanti žmogaus likimą, apskaičiuojama  remiantis  Saulės kalendoriumi. Tai gimimo data, užrašyta kiniškų hieroglifų pagalba, laikoma, kad juose užkoduotas žmogaus likimas, skaitoma iš dešinės į kairę. Galima vadinti kinų astrologija, bet  ši sistema remiasi ne planetų, bet  energijų judėjimu.

Užrašyti datai naudojama po porą hieroglifų metams, mėnesiui, dienai, ir valandai.

Tam, kad sudaryti kinų horoskopą, nebūtina turėti ir nagrinėti kinų kalendoriaus, galima rasti daug BaZi skaičiuoklių internete, pvz. čia https://www.mingli.ru/bazi (yra rusų ir anglų k. ) Galite pasižiūrėti ir kitas skaičiuokles, palyginti, pvz.,  https://art-fenshui.ru/rasschitat-stolpy-sudby.html https://bazi-calculator.com/ ar kokį nors kitą.

Kad susidaryti BaZi žemėlapį, reikia gana tiksliai žinoti gimimo laiką, kitaip valandos stulpas nebus tikslus. 

Taigi kinų horoskopo pagrindas- 4 stulpeliai-likimo stulpai-metų, mėnesio, dienos ir valandos ir dvi eilutės: viršutinė-dangaus kamienai, apatinė-žemės šakos:

kinų horoskopas badzi

Pagrindiniu galime laikyti Dienos stulpą-Dangaus kamieną, kuris simbolizuoja jį patį, atskleidžia  informaciją apie horoskopo savininko asmenybę, jo charakterį ir pagal jo stichiją – kaip jis sąveikauja su kitais.   

Pirma eilutė Badzi žemėlapyje-10 dangiškų kamienų tai 5 stichijos- vanduo, medis, ugnis, žemė, metalas dviejose formose- In arba Jan forma. Tai dangaus energijos.

Antra eilutė- 12 žemės šakų- tai 12 visiems žinomų kinų horoskopo gyvūnų ženklų. Tai žemės energijos.

Tai toli gražu nėra pilnas kinų horoskopas, bet tai yra pagrindas.

Be asmenybės elemento, kiekvienas likimo stulpas turi atitinkamą reikšmę-rodo žmogaus santykius su artima aplinka,  atsakingas už tam tikrą amžiaus tarpsnį ir sferas, rodo, kokį įspūdį žmogus daro kitiems. 

Metų stulpas atsakingas už vaikystę ir jaunystę iki maždaug 20 metų.

Taip pat metų stulpas atstovauja žmogaus protėvius, vyresniosios kartos įtaka, ryšys su protėviais, Tėvynė.

Mėnesio stulpas už periodą nuo 20 iki 35 metų.

Sferos: tėvai, santykiai su tėvais , broliais, seserimis, taip pat karjera.

Dienos stulpas-už periodą nuo 35 iki 50 metų.

Pati asmenybė, santuoka, sutuoktinis, namai. Paties asmenybė-dangaus kamienas, žemės šaka-sutuoktinis.

Valandos stulpas už periodą nuo 50 m. iki mirties.

Vaikai, jų gimimas, santykiai su vaikais. Taip pat žiūrimi ir santykiai su pavaldiniais.

Skirtinguose šaltiniuose šios amžiaus ribos gali šiek tiek skirtis (nes siejama ne su konkrečiu amžiumi, o su tam tikrais tarpsniais, pvz., metų stulpas- kai žmogus dar priklausomas nuo šeimos ir t.t.).

Taip pat: viršutinė eilutė-dangaus kamienai- daugiau išorė, kas matoma aplinkiniams, apatinė eilutė-žemės šakos-slapti motyvai.

Tie minėti 4 stulpai pagrindiniai, jie nagrinėjami daugiausiai. Tai yra taip vadinami atvirieji, artai atvertieji stulpai, nežinau kaip tiksliau. Bet jei pasižiūrėsime visą žemėlapį, tai žemiau dar yra stulpai, jie vadinami paslėptaisiais stulpais. Jie atskleidžia papildomą informaciją apie asmenį, tam tikrus žmogaus elgesio  faktorius- slaptus elgesio motyvus, polinkius ir pan. 

Kita kinų horoskopo dalis-likimo stulpai, tai dešimties metų periodai žmogaus gyvenime, kuriuos įtakoja tam tikros stichijos.

sėkmes stulpai

Similar Posts