5 GYVENIMO ASPEKTAI BAZI ŽEMĖLAPYJE (KINŲ ASTROLOGIJA)

Kaip susidaryti savo BaZi žemėlapį rašyta ankstesniame straipsnyje
Sąveikaujant asmenybės elementui su kitomis energijomis (stichijomis), susidaro 5 žmogaus gyvenimo aspektai, taip yra pavaizduojamos 5 žmogaus gyvenimo sferos, jas BaZi žemėlapyje atspindi tam tikra stichija.

Išskiriami šie 5 žmogaus gyvenimo aspektai, kuriuos atspindi tam tikra stichija (kiekvienam žmogui skirtinga, priklausomai nuo jo asmenybės elemento):
I. Pats žmogus bei draugai, kolegos, konkurentai. Tai atstovauja asmenybės elemento stichija (rašyta čia)
II. Saviraiška, kūryba, savirealizacija – tai, ką sukuria asmenybės elementas (pvz., Medžio stichija sukuria ugnį)
III. Resursai, palaikymas, žinios įgūdžiai – tai elementas, sukuriantis asmenybės elementą (pvz., jei asmenybės elementas Medis, jo resursas-Vanduo)
IV. Pinigai, veiklumas, mokėjimas uždirbti, taip pat žmona – tai, ką asmenybės elementas kontroliuoja (pvz., jei asmenybės elementas Ugnis, ji kontroliuoja Metalą).
V. Valdžia, vadovybė, disciplina, užsispyrimas, be to vyras (sutuoktinis) -elementas, kontroliuojantis asmenybės elementą (jei asmenybės elementas Medis, jį kontroliuoja Metalas).

Su kokia stichija (elementu) siejasi pas Jus kiekviena iš šių gyvenimo sričių, galite nusistatyti pagal lentelę. Pirmiausia žiūrime, kokia Jūsų asmenybės stichija:

Aš, draugai

(asmenybės elementas)

Medis

Ugnis

Žemė

Metalas

Vanduo

Saviraiška

Ugnis

Žemė

Metalas

Vanduo

Medis

Pinigai

Žemė

Metalas

Vanduo

Medis

Ugnis

Valdžia

Metalas

Vanduo

Medis

Ugnis

Žemė

Resursai

Vanduo

Medis

Ugnis

Žemės

Metalas

Pavyzdžiui, jei Jūsų asmenybės elementas medis,  5  gyvenimo aspektai bus:

 

medzio_stichijos

Pvz., panagrinėkim, pagal bet kokį pavyzdinį Badzi žemėlapį (pvz.,susidaryti BaZi žemėlapį galima kokio nors svetainėje, pvz. https://www.mingli.info/bazi/):

Pirmiausia reikia nusistatyti asmenybės elementą, tai visada  dienos stulpo viršutinės eilutės elementas:  šiame horoskope bus Žemės stichija. Taigi šiame horoskope saviraiška siejama su Metalo stichija; pinigai-Vandens stichija; valdžia-Medžio stichija, resursai-Ugnies stichija.

Šiaip geriausia kai žemėlapyje yra visi penki elementai, taip gaunasi daugiau balanso gyvenime. Kaip matome, horoskope Vandens elemento, kuris šiame horoskope reiškia pinigus. Tai nereiškia, kad toks žmogus bus neturtingas. Dar reikia žiūrėti, ar yra saviraiškos elementas, jis taip pat leidžia užsidirbti. Resursų elementas irgi padeda. Čia pirmiausia rodo požiūrį-pinigai gali būti ne tokie svarbūs, svarbiau kiti dalykai. 

Jei tam tikri gyvenimo aspektai  stipriai išreikšti, tai yra svarbūs gyvenimo aspektai, jei mažai išreikšti, ar jų nėra, tai  galite jausti silpnai, ar kažkokios sferos gali gyvenime užimti mažai vietos.  Gali kažko trūkti , pvz., jei tai resursai, gali trūkti aplinkinių paramos, ar ji nelabai padeda, ir pan.  Toks žmogus gali siekti būti savarankiškas, nepriimti ir nejausti pagalbos. 

Jei nėra valdžios elemento, tokiam žmogui sunku suprasti,  kad yra hierarchija, ir laikytis hierarchijos principų, sunku pakęsti valdžią, autoritetus. 

Similar Posts