Lunaras

Be pagrindinių prognozavimo astrologijoje būdų-tranzitų, direkcijų, progresijų, galima sutikti ir ne pagrindinių, ne tokių svarbių prognozavimo būdų. Vienas iš jų – lunaras.

Taigi lunaras-vienas iš nepagrindinių prognozavimo metodų, naudojamas asmeninėms, medicininėms prognozėms.

Sudarymo metodika ta pati kaip soliaro, tik šiuo atveju  imame ne Saulę, o Mėnulį.  Lunaras-horoskopas, sudarytas tai dienai, valandai, minutei, kuriai tranzitinis Mėnulis susijungia su Mėnuliu gimimo žemėlapyje.

Lunaro žemėlapį galime susidaryti interneto svetainėje https://horoscopes.astro-seek.com/lunar-return-revolution .Čia turime galimybę gauti tiek viengubą, tik lunaro žemėlapį, tiek lunaro žemėlapį ant natalinio žemėlapio.

Lunaro žemėlapis daugiau parodo ne svarbius įvykius, skirtingai nei soliaro žemėlapis, bet dagiau kalba apie vidinę būseną, pagrindines  nuotaikas, emocijas, kad mus jaudins,  bei kokia pagrindinė gyvenimo tema svarbi,  taip pat-  aktualūs kasdieniai buitiniai reikalai.

Be to, lunaro  žemėlapis rodo prognozę ne metams, bet maždaug mėnesiui, nes Mėnulis apsisuka aplink Žemė, o tai yra ir pereina per Zodiaką per maždaug 27 su trupučiu dienas (taip vadinamas siderinis mėnuo). Per metus būna 13 lunarų.

Analizės metodika- kaip soliaro, tik kaip minėta, rodo daugiau vidinę būseną, temas, kurios mums svarbios.

Galime atkreipti dėmesį, kokiame horoskopo būste Mėnulis (soliaro žemėlapyje), Saulė, jei norisi- ir kitos planetos, kokios planetos kampiniuose būstuose, aspektus tarp planetų, kur daugiausia planetų, kur gimimo žemėlapyje patenka soliaro I-as būstas,  kampiniai būstai ir. kt.

Similar Posts