Mylimo vyro įvaizdis pagal Marso padėtį Zodiako ženkle

Marsas tam tikrame Zodiako ženkle charakterizuoja pirmiausia horoskopo savininko asmenybę, tačiau, kaip jau minėta, moters horoskope nurodo ir vyro-mylimojo tipą, kuris jai atrodo patrauklus.

Kai Marsas Avino ženkle moters horoskope,  rodo, kad traukia, vyriški, ryžtingi, aistringi, neabejojantys  vyrai.  Vyrą  ne pagal gražius žodžius, o ryžtingus veiksmus. Taip pat traukia fiziškai stiprūs vyrai.

Marsas Jaučio ženkle-čia moterį traukia vyro stabilumas,  svarbu, kad jis būtų patikimas, nuspėjamas, ir svarbu, kad ji galėtų jaustis aprūpinta, užtikrinta. Taip pat svarbu ir estetinis vaizdas, išvaizda.

Marsas Dvynių ženkle-traukia vyrai, mokantys bendrauti, intelektualūs, plačių pažiūrų.  Myli „ausimis“ visų pirma. Svarbu, kad taip pat draugystė santykiuose, ir ne tiek svarbu taisyklės, įsipareigojimai.

Kai Marsas Vėžio ženkle,  traukia vyro mokėjimas suprasti, empatija, emocionalumas, mokėjimas sukurti jaukią šeimyninę atmosferą, kai jis stengiasi dėl šeimos. Svarbu emocinis ryšys.

Moteris, pas kurias Marsas Liūto ženkle, traukia stiprus vyras, lyderis, charizmatiškas, aukštesnio statuso, turintis valdžią, ar kūrybiškas, kuriuo galima būtų didžiuotis, mokantis siekti moters dėmesio.

Jei Marsas Mergelės ženkle-patinka vyrai, kurie yra dalykiški, intelektualūs, nuoseklūs, demonstruojantys sveiką protą, išsilavinę, turintys profesiją, gerą darbą.  Ne tiek svarbu romantika, kiek pasitikėjimas.

connection

Marsas Svarstyklių ženkle– traukia inteligentiški, subtilūs, intelektualūs, žavūs, aristokratiški, prisižiūrintys save vyrai.  Svarbu, kad santykiai būtų demokratiški, lygiateisiai.

Marsas Skorpiono ženkle– traukia stipraus charakterio, valingi , ištvermingi, paslaptingi, seksualūs  vyrai. Gali traukti vyrai, mėgstantys rizikuoti, dirbantys kokį nors pavojingą darbą. Svarbu, kad pavojingoje situacijoje vyras išliktų drąsus.

Jei Marsas Šaulio ženkle-patinka plataus akiračio vyrai, dosnūs, turintys aukštąjį išsilavinimą, socialinį statusą, siekiantys ir demonstruojantys savo tikslus, turintys savo ideologiją.  Svarbu, kad vyras būtų autoritetas, kad iš jo būtų galima kažko pasimokyti.

Jei Marsas Ožiaragio ženkle, traukia subrendę, atsakingi, besilaikantys žodžio, tradicinių pažiūrų,  siekiantys tikslų, socialiai realizavę save vyrai,  kai kurioms patinka ir vyresni.

Jei Marsas Vandenio ženkle, patinka laisvamaniški vyrai, nevaržantys laisvės, originalūs. Santykiuose svarbi draugystė, bendri interesai, kai yra bendrų temų.

Jei Marsas Žuvų ženkle, traukia empatiški, jausmingi, supratingi, mokantys sukurti romantišką aplinką vyrai. Svarbu dvasinis ryšys, bendros moralinės vertybės. Gali traukti  meno žmonės, ar skirtingų kultūrų, ar skirtingo statuso.

Similar Posts