VII-as horoskopo būstas Zodiako ženkluose

VII-o horoskopo būsto kuspido Zodiako ženklas parodo mūsų požiūrį į santykius, mūsų lūkesčius, ko mes norime iš partnerių, pačių santykių pobūdį. VII – o būsto valdovas (nustatomas pagal kuspido ženklą)-partnerio signifikatorius, kuris jau aišku nebūtinai visai atitinka lūkesčius ir tai, ką mes įsivaizduojame ir ko norime, nes kiekviena planeta ir Zodiako ženklas gali reprezentuoti įvairius bruožus, pvz., Saulė, Liūto Zodiako ženklas- partneris gali būti garbingas, dosnus, bet taip pat ir egoistiškas, išdidus ir pan. 

VII horoskopo būsto kuspidas Avino ženkle:

Mes norime aktyvių, veržlių, dinamiškų, aistringų, ryškių  santykių, bei aktyvaus partnerio, kuris imasi iniciatyvos, priima sprendimus. Svarbu ir romantika. Partneris labiau dominuojantis. Patys santykiai dinamiški,  permaingi ir gali būti karingi kažkiek. Santykiai tai įsižiebia, tai užgęsta,  gali trūkti kantrybės ilgai tęsti pastovius santykius, santykiai trunka tol, kol yra jausmai.

VII-o horoskopo būsto kuspidas Jaučio ženkle:

Ieškote stabilaus, žemiško, materialiai užtikrinto partnerio, bet svarbu ir jausmai, meilė. Nelinkę keisti partnerių, siekia tvirtų, patikimų santykių. Pokyčiai santykiuose vystosi lėtai.

VII-o horoskopo būsto kuspidas Dvynių ženkle:

Santykiuose svarbu bendravimas, kad partneris mokėtų palaikyti pokalbį, problemos sprendžiasi, jei žmonės moka bendrauti, žiūri įgyvenimą ne per daug sudėtingai.  Traukia komunikabilūs, bendraujantys partneriai, lengvai žiūrintys į gyvenimą,  mėgstantys poyčius, naujoves,  kartais ir jaunesni. Svarbu, kad santykiai nebūtų nuobodūs ir kad būtų bendri interesai. Santykiams gali būti būdingos pasikartojančios situacijos, bei būdingas nestabilumas. Gali būti sunku apsispręsti, išsirinkti. Vieni metu gali būti ne vienas partneris. Partneris daugiau prisitaikantis.

VII būsto kuspidas Vėžio ženkle:

Svarbu jausti, kad partneris būtų dvasiškai artimas, juo būtų galima pasitikėti. Partneriai labiau emociškai pažeidžiami, jautresni. Meilė globėjiška, santykiuose svarbu bendro židinio kūrimas. Bet santykiai gali būti permainingi.

VII būsto kuspidas Liūto ženkle:

Norime rasti idealius santykius ir partnerį, kuris tikrai būtų ryškus, vertas dėmesio, atitiktų lūkesčius, būtų perspektyvus, užimtų aukštą statusą visuomenėje, su kuriuo nebūtų gėda pasirodyti visuomenėje ir pan. Siekia stabilių santykių, ieško to vienintelio.

VII būsto kuspidas Mergelės ženkle:

Žiūri į santykius praktiškai, racionaliai, priekabiai, taip pat gali ilgai rinktis, ne spontaniškai, pagal kokius nors  savo kriterijus. Mėgsta  santykius, kuriuose nebūtų ekstremalių emocijų.

VII būsto kuspidas Svarstyklių ženkle:

Traukia intelektualūs, subtilūs, kultūringi  partneriai, renkantis svarbūs estetiniai kriterijai. Nors ir siekia pastovių, įteisintų santykių, bet išlaikyti pastovius santykius gali nebūti paprasta. Svarbu laikytis padorumo normų, bent jau kad santykiai gerai atrodytų kitiems.

VII būsto kuspidas Skorpiono ženkle:

Traukia tvirti, valingi partneriai. Santykiuose gali būti streso, įtampos, kontrolės elementų. Juose gali būti pavydo, savininkiškų jausmų.  Kitaip nelabai ir įdomu. Bet santykiai gana stabilūs.

VII būsto kuspidas Šaulio ženkle:

Lūkesčiai santykiuose gali būti nemaži, arba partnerių nemažai. Norime save realizavusių,  kažką pasiekusių partnerių,  kuriuos galėtume gerbti, kuris būtų autoritetu, kurio pagalba būtų galima užsitikrinti daugiau galimybių visuomenėje, jis gali būti  užsienietis ir pan. Linkę idealizuoti, santykiuose norisi nuotykių.

VII-o horoskopo būsto kuspidas Ožiaragio ženkle:

Ieškote patikimo partnerio, patikimų santykių, kuriems teikiama pirmiausia praktinė reikšmė, norisi, kad  santykiai užtikrintų saugumą, bent iš dalies gali būti išs išskaičiavimo, laiko bendras turtas ir pan. Bet santykiai gali būti ir šaltoki, per daug racionalūs kai kada.  Tačiau  nebūtinai visada stabilūs, nekintantys. Daugiau emocijų santykiuose atiduos tas, kurio ascendentas Vėžyje. Partneris gali būti vyresnis. Rimtas požiūris į santykius ir todėl santykių pradžia gali užsitęsti.

VII-o horoskopo būsto kuspidas Vandenio ženkle:

Santykiuose svarbu laisvė, draugystė, kažkiek laikytis distancijos. Galimi originali santuoka,  normos, nelabai atitinkančios sąvoką santuoka, traukia neįprasti, originalūs santykiai, ar orginalūs, kažkuom išsiskiriantys partneriai.

VII-o horoskopo būsto kuspidas Žuvų ženkle:

Santykiuose gali būti kažkiek iliuzijų, painumo, paslapčių. Į partnerį galite žiūrėti kažkiek per rožinius akinius, todėl kartais nelabai išrankūs partnerių atžvilgiu.  Tokiems santykiams labiausiai būdingas poreikis aukotis. Santykiai gali būti paremti  supratimu, kad reikia aukotis, rūpintis partneriu. Santykiuose svarbu jausmai, empatija, dvasinė harmonija, dvasinis bendrumas.  

Paminėtina, kad papildomos charakteristikos (partnerio, santykių pobūdžio)  dar priduoda Zodiako ženklas, kuriame randasi VII-horoskopo būsto valdovas.

connection

Similar Posts