Suderinamumo horoskopas (sinastrija)

Mes dažnai galime pasiskaityti apie Zodiako ženklų suderinamumą, tačiau nereketų pervertinti jų reikšmės, ypač asmeninių santykių analizei. Zodiako ženklų suderinamumas daugiau svarbus bendradarbiavimui dalykiniam, bendravimui, tačiau asmeninių santykių analizei analizė tik pagal Zodiako (Saulės) ženklų suderinamumą  per daug paviršutiniška ir neturi labai daug reikšmės.  Analizuojant dviejų žmonių suderinamumą (asmeninį, dalykinį) svarbus instrumentas-suderinamumo horoskopas, žiūrime, kokie susidaro  sinastriniai aspektai tarp  planetų jų horoskopuose (vieno partnerio planetos ir kito planetos).

Neišsiplečiant, analizuojant suderinamumą, reiketų pradeti suderinamumo analizę nuo partnerių gimimo žemėlapių analizės.  

Suderinamumo horoskopas (sinastrija) –dviejų gimimo žemėlapių palyginimas viename  sinastriniame  žemėlapyje, leidžiantis išnagrinėti abipusius aspektus tarp abiejų žemelapių taškų, t.y., šis žemelapis dvigubas, sudarytas iš abiejų partnerių gimimo žemėlapių. Aišku tai nėra taip svarbu, kaip mes analizuojame sinastriją-galima ir du gimimo žemėlapius atskirai, bet turime žiūrėti, kokie susidaro sinastriniai aspektai tarp planetų (vieno žmogaus planetos ir kito žmogaus planetos ar kito taško) dviejuose horoskopuose.

 

Sinastrijos pvz.:

Sinastrijos aspektas-kampinis aspektas tarp planetos viename horoskope su planeta kitame horoskope (t.y., mes žiūrim, kokie aspektai susidaro tarp planetų dviejų žmonių, kurių suderinamumas mus domina, horoskopų). Su aspektais panašiai, kaip ir gimimo žemėlapyje –taip vadinami mažoriniai aspektai-susijungimas, trinas, opozicija, kvadratas, sekstilis. Svarbiausias aspektas- susijungimas, be to visų pirma aspektas, kuris yra tikslus.

Čia reikėtų prisiminti planetų skirstymą į „vyriškas“ ir „moteriškas“. Vyriškos planetos- Saulė, Marsas, Jupiteris, Saturnas (nors kai kurie autoriai Saturną laiko moteriška planeta), Plutonas, Uranas. Moteriškos planetos-Mėnulis, Venera, Neptūnas. Merkurijus-neutrali planeta.

Asmeniniuose santykiuose tarp skirtingų lyčių partnerių svarbiausi sinastriniai aspektai, susidarantys  tarp vyriškų ir moteriškų planetų (pvz., Saulė-Mėnulis, Venera-Marsas, Venera-Saulė ir t.t.). Dalykiniuose santykiuose svarbesni aspektai tarp vyriškų planetų, draugystėje- tarp moteriškų planetų, taip pat Merkurijaus.

Aukšosios planetos (Uranas, Neptūnas, Plutonas) sinastrijoje turi mažesnę reikšmę.

 

Similar Posts