Venera horoskope ir meilės reikalai

Venera horoskope atsakinga už meilę, asmeninius santykius, parodo mūsų požiūrį į meilę, asmeninius santykius, kiek tai mums yra svarbu, kaip mes  įsimylime. Taip pat parodo, koks musu skonis, meniniai sugebejimai, požiūris  į materialines vertybes, taip pat gali tureti įtakos tam, kiek mes galime būti tingūs, tam tikri  mūsų įpročiai ir pan. Pas vyrus Venera, be to, nurodo ir į tai,kokios moterys patinka, mylimosios įvaizdis. 

Venera valdo Svarstyklių, Jaučio Zodiako ženklus, egzaltuoja Žuvų ženkle, todel šiuose Zodiako ženkluose ji atsiskleidžia geriausiai, labiausiai adekvačiai.

 

Venera Zodiako ženkluose

Venera Avino ženkle. Čia Venera svečiuose pas Marsą. Žmonės, pas kuriuos Venera Avino ženkle, savo jausmus reiškia smarkiai, atvirai, tiesmukiškai, nekantriai, kartais ir grubokai, atiduodami daug energijos. Jiems nepatinka, kai viskas per daug paslaptinga, painu, užtęsta santykiuose.  Čia galima ir ankstyva santuoka, bei pokyčiai santykiuose. Emociškai aistringi, spontaniski, impulsyvūs, kartais jausmus gali reikšti (taip gali pasirodyti aplinkiniams) ir per daug audringai, peržengdami tam tikras ribas, normas. Čia elgiasi kaip užkariautojai. Gali būti gana egoistiški. Taip pat svarbūs seksualiniai santykiai.  Gali būti sunkoka natūraliai išreikšti jausmus, bei pasirinkti, nes per daug viską matote juodai-baltai. Aistrų proveržį gali pakeisti abejingumo, apatijos periodai. Jūs tarsi mokiniai šioje srityje.

Venera Jaučio ženkle. Žmonės, paprastai stabilūs santykiuose, jiems reikalingas pastovumas, jiems norisi būti ištikimiems vienam partneriui, bet čia esate gana išrankūs. Jūsų jausmai formuojasi gana lėtokai, esate prieraišūs.  Jūsų meilė daugiau žemiška, čia svarbu saugumas, komfortas, rami aplinka, kūniški malonumai. Kadangi Jums santykiuose gana svarbus materialinis aspektas, čia Jums gali būti svarbu, kad partneris sugebėtų  užtikrinti materialinę gerovę, arba Jūs siekite užtikrinti materialinę gerovę. Gana svarbus ir fizinis partnerio patrauklumas.

Venera Dvynių ženkle. Šios Veneros savininkai yra permainingi, lengvi jausmuose, nepastovūs, nes nemėgsta rutinos,  norisi vis kažko naujo,  ir galbūt kažkiek paviršutiniški, paprastai  nelinkę į gilius, stiprius  jausmus, t.y. daugiau patinka lengvi santykiai. Gali būti, kad partneriai negyvena nuolat, pastoviai kartu. Galite turėti keletą meilės objektų vienu metu. Tai nereiškia, kad tokios Veneros savininkai nepasitenkina vienu meilės objektu, bet  jei reikia paprastai gana lengvai persijungia iš vienų santykių į kitus. Be to,  meilės reikaluose galite būti kažkiek racionalūs. Jūs gali traukti partneriai, su kuriais įdomu pabendrauti ir kurie nėra labai linkę dramatizuoti.

Venera Vėžio ženkle. Tokios Veneros savininkams svarbus emocinis ryšys su partneriu, artima siela. Esate sentimentalūs, gilūs, Jūs linkę susitapatinti su partneriu, jautriai reaguojate į jo jausmus, jausmų pokyčius, norite, kad partneriai Jus suprastų. Santykiuose nemėgstate falšo. Jūs paprastai laukiate iniciatyvos iš partnerių, tam, kad parodytumet savo jausmus, Jums reikia kad jausmus pirmiausia išreikštų partneris. Tuo pačiu Jūsų meilė gali ir nesitęsti amžinai,  galimi pokyčiai.

Venera Liūto ženkle. Mėgsta, kai aplink Jus visada yra gerbėjų, nori jausti partnerio dėmesį sau, būti vertinami, jaustis ypatingi. Jų jausmai gali būti ryškūs, teatrališki, kažkiek   net demonstratyvūs. Santykiuose aistringi, kilnūs, dosnūs, į meilę žiūri kūrybiškai. Meilėje linkę globoti, kažkiek vadovauti. Arba reikalingas ryškus partneris, vyrams-kad mylimoji atrodytų labai gerai. Jei įsimyli, ištikimi, bet čia svarbu, kad santykiai išliktų tam tikrame lygyje, netaptų per daug kasdieniški, nuvalkioti.

Venera Mergelės ženkle.  Meilės reikaluose galite būti gana racionalūs, praktiški, priekabūs, kartais ir smulkmenos gali sugriauti gerą mylimojo  įspūdį. Jausmus Jums svarbu patikrinti, apsvarstyti,  įvertinti protu, čia kaip minėta svarbios smulkmenos, svarbu, ar  santykiuose jaučiates patogiai.  Meilės reikaluose gana kuklūs ir galbūt skeptiškai nusiteikę. Veneros Mergelėje savininkams geriau neprarasti galvos, aišku, ir „Mergelės“ gali įsimylėti be proto, bet po to gali sekti nusivylimas ir sielvartas. Gana pastovūs partneriai. Teko sutikti teiginį, kad Venerai Mergelės ženkle, kaip kritusiai planetai, būtingas moteriškų savybių trūkumas. Venera Mergelėje tarsi įkūnija moterį, kuri  aukščiausiame pasireiškimo lygyje yra skaisti, jai nelabai reikia vyrų.  Venera Mergelėje gali būti labai išranki, apskaičiuojanti, ir pas ją gali būti pirmiausia kitos paskaitos, nei meilė-finansinės, intelektualios, dėl patogumo ir pan, ir ji visada renkasi sąmoningai. Santykiuose gali būti svarbus pvz., darbas, intelektuali veikla ir pan., bet ne vyro seksualumas.

Venera Svarstyklių ženkle. Santykiai svarbūs tokiems žmonėms, tačiau čia neprarandantys galvos,  ir svarbu, kad tuose santykiuose viskas būtų gražu. Bent jau mėgsta pasirodyti prieš kitus, kad viskas gražu.Santykiuose gana reiklūs, apsvarstantys  juos, už ir prieš. Meilėje, jausmuose siekiate subtilumo, harmonijos, pusiausvyros, čia gali būti svarbūs estetiniai krterijai. Santykiuose nemėgstate grubumo, konfliktų. Jei Venera nepažeista, paprastai turite gerą skonį viskame. Gali būti, kad lyginate partnerius, gali būti, kad pas Jus ne vienas partneris del didelio noro palyginti, bet stengiates, kad niekas nesužinotų ir  kad neįvyktų konfliktų del to. Galbūt  traukia subtilūs, etiniai, kultūringi, gerai atrodantys partneriai ir pan.

Venera Skorpiono ženkle. Paprastai seksualūs, magnetiški. Čia svarbūs sekso, finansų klausimai. Meilės santykiai intensyvūs, gilūs,  santykiai nebūna paprasti, tai gana aštru, svarbi transformacija. Norisi aistrų, kaip kokiam brazilų ar meksikiečių seriale, linkę į kraštutinumus, ekstremalius dalykus.  Patinka siekti tikslo jausmuose per kliūtis, santykiams gali trukdyti pavydo ir keršto jausmai, gali būti gana savininkiški, įtarūs. Tikriausiai jų nelabai traukia per daug ramūs parneriai. Tuo pačiu meilėje pastovūs.

Venera Šaulyje.  Venerai Šaulyje, iš vienos pusės būdingas  idealizmas meilėje, iš kitos- racionalizmas renkantis partnerį, nemaža įtaką turi socialinis faktorius, čia gali būti svarbūs partnerio statusas, prestižas.  Ieškote tų, su kuriais gali plėsti savo akiratį, mokytis. Gali traukti žmonės, kuriuos gerbiate, pvz., mokytojai, viršininkai, galima meilė užsieniečiui. Jums gali būti svarbūs nepriklausomybė ir atvirumas meilėje. Taip pat reikalingos naujovės.

Venera Ožiaragyje.  Čia Venera svečiuose pas Saturną, todėl kažkiek būdingas šaltumas, santykių apskaičiavimas, galbūt apribojimai, jausmų slopinimas. Santykiai daugiau žemiški, neprarandant galvos, į juos požiūris daugiau praktiškas. Paprastai žmogus jausmuose kantrus, susilaikantis, galimai linkęs į pastovumą ir ištikimybę.  Saturno apribojimai gali padaryti Jus vienmyliu. Griežti renkantis partnerį. Svarbu materialinis stabilumas, galbūt ir partnerio statusas.

Venera Vandenio ženkle.  Būdingas originalumas, nestandartiškumas santykiuose, galbūt patinka keistoki partneriai, išsiskiriantys savo nestandartiškumu, plačiomis pažiūromis.  Svarbi gali būti laisvė santykiuose. Laisvas požiūris į santykius, galbūt partnerius jungia bendri nestandartiški interesai. Meilėje-netikėtumų, spontaniškumo poreikis.  Požiūris į santuoką gana laisvas, santykiuose pirmoje eilėje draugystė, gerbiate partnerio laisvę. Gali būti netikėti  perversmai  jausmuose be priežasties. Esate pakankakamai  nepriklausomas nuo savo prisirišimo objekto.

Venera Žuvų ženkle.  Reikalingi jausmai, mokate iš tikrųjų  mylėti besąlygiška, nuoširdžia  meile. Ši padetis duoda didelį jausmingumą emociniuose santykiuose, prisirišimą prie partnerio,  Jūs gerai jaučiate savo partnerį, galite beveik susitapatinti su juo. Jaučiate švelnumo poreikį, linkę pasiaukoti.  Santykiuose kai kada yra noras gelbėti partnerį, padėti, arba kad gelbėtų jus. Galbūt kartais per daug iliuzijų dėl partnerio. Tam, kad jausmai atsiskleistų, reikia, kad partneris taip pat jaustų Jums gilius jausmus, parodytų iniciatyvą

Venera

Venera horoskopo būstuose

Venera I horoskopo būste daugiau akcentuoja asmenybę-maloni išvaizda ar bendravimas, taikus būdas, mokejimas sutarti su kitais,  galbūt demesys vaikysteje. Siekiate harmonijos, malonumų, norite patirti malonius jausmus, galbūt turite gerą skonį ar traukia menas, rūpinatės savo išvaizda, norite būti patrauklūs, ptikti kitiems. Jums svarbu būti mylimiems, vertinamiems, patinka komplimentai, nemėgstate grubumo, santykiuose daugiau ieškote kompromisų. Bet jei Venera pažeista, kartais galite būti per daug tingūs, apatiški, įsimylęję save.

Venera II horoskopo būste. Jums svarbu tureti pinigų, gražių, kokybiškų daiktų, komfortiška aplinka, malonumai, galite būti išlaidūs. Kartais galite panaudoti savo žavesį kažkokiems materialiniams tikslams įgyvendinti. Greičiausiai Jūs ne prieš tureti pasiturintį mylimąjį, sutuoktinį, kuris užtikrintų komfortą; o galbūt Jūs leidžiate pinigus savo partneriams. Santykiuose gali būti svarbus materialinis pagrindas, čia perkate, parduodate, ar savivertė priklauso nuo to, kaip sekasi meilės reikaluose.  Arba esate kažkiek savininkiški mylimųjų atžvilgiu.

Venera III būste. Harmoningi santykiai su artimaisiais, lengvai susipažįstate, Jums įdomūs aplinkiniai, informacija,  mokate formuluoti savo mintis, svarbu forma. Galbūt patinka kalbėti apie meilę, santykius, jausmuose gana permainingi, priklausomi nuo nuotaikos ar kitų nuomonės.

Venera IV būste. Namuose maloni, jauki atmosfera, nemėgstate konfliktų namuose, patinka juose būti. Svarbu ryšys su tėvais, šeima, svarbu jaukūs namai esate svetingi, patinka kažkokie  malonūs užsiemimai namuose. Mylite savo namus, bei esate mylintys žmonės, šeimyniški, Jums svarbu šeimos vertybės.  Meilės santykiams galbūt turi įtakos tėvų pavyzdys, čia tikriausiai norisi stabilumo, kad  būtų tarsi fundamentas; galbūt iš karto ieškte toki partnerio, kuris būtų tinkamas šeimai sukurti.

Venera V būste. Meilė ne paskutinėje vietoje, svarbu patirti meilės jausmą, nemažai vietos gyvenime užima meilės reikalai, nors tai nereiškia,kad santykiai baigsis sekminga santuoka. Meilės objektas Jums savrbus ir norite būti svarbūs jam;  o galbūt tiesiog norisi įsimylėti pačią meilę. Be to, galbūt mylite  ir vaikus, meną, kokius nors hobi, patinka kurti grožį.

Venera VI būste. Čia daugiau svarbūs darbo, sveikatos klausimai. Galbūt dirbate Jums  malonų, mylimą darbą, turite palankias darbo sąlygas,  ar  gyvenate įprastu rėžimu, kuris Jums patinka. Jūs galite ir nebūti labai romantiški meilės santykiuose, susilaikantys, daugiau racionalūs, dėmesį galbūt papraščiau parodyti ne romantiškai, o  konkrečiai, pasitarnaujant mylimiesiems, padedant.

Venera VII būste. Palanki santuokos sudarymui iš meilės, tai nereiškia, kad santuoka visada bus sekminga, tačiau nebūsite linkę gyventi vieni, santuoka gali būti ir gana ankstyva. Gali reikšti, kad partneris gali būti gana malonios išvaizdos, gero skonio ar linkęs į kompromisus, nebūtinai ištikimas  (priklauso ir nuo Veneros aspektų), ar rodyti partnerio veiklos pobūdį, susijusi su menu, dizainu, finansais ir pan.

Venera VIII būste. Jūsų jausmai gilūs, intensyvūs, dramatiški, aistringi, ar kartais Jūs per daug niūrūs, ar atiduodantys save  santykiuose; Jums tikriausiai neįdomu, kai santykiai per daug paprasti, paviršutiniški, Jūs norite gilių santykių. Meilės santykiuose  gali būti kažkas fatališko.   Kartais priklausomai nuo to, kokia Venera, galite jausti, kad santykiai Jums gali būti pavojingi. Jei Venera stipri, harmoninga, galite gauti finansinę naudą iš santykių, būti išlaikomi partnerių,dėl to kartais galite pasinaudoti savo seksualumu.

Venera IX būste.  Jums gali būti svarbu idealizuoti meilės santykius, grožį,  galbūt norisi romantiškų kelionių. Galite įsimylėti užsienye, ar užsienietį, ar tolimoje kelionėje, ar su partneriu gali vienyti bendra filosofija,pasaulėžiūra, romantiškų santykių pagalba norite plėsti savo pasaulėžiūrą.

Venera X būste.  Galite sulaukti pripažinimo visuomenėje, nemėgstate siekti autoriteto jėga, o darote tai užmegzdami malonius ryšius. Mokate sukurti savo imidžą, atrodyti visuomenėje gerai. Galite jausti aukštesnių pagal statusą asmenų, viršininko, įtakingų asmenų, o galbūt ir moterų palankumą ir globą. Galimi meilės santykiai su turinčiais aukštą socialinį  statusą asmenimis, meilės santykių pagalba galite užimti aukštesnę visuomeninę padėti,pakilti karjeros laiptais, siekti tam tikrų tikslų, čia galimas ir tam tikras išskaičiavimas. Venera X būste gali rodyti ir Jūsų profesiją, vieną iš profesijų, susijusią, pvz., su grožio sritimi, finansais.

Venera XI būste. Jūs mylite visų pirma savo draugus, bendraminčius, sulaukiate jų palaikymo, galbūt mėgstate organizuoti kolektyvinius pasilinksminimus, dalyvaujate visuomeniniuose judejimuose,  o gal megstate laisvę. Meilėje Jums gali patikti laisvi ar originalūs santykiai,kai partneris visų pirma draugas, mąstantis panašiai. Draugystė gali peraugti į meilę ir atvirkščiai. Priklausomai nuo to, kokia Venera, galite tapti šaltoki, atsisakyti santykių, del to, kad varžo laisvę.

Venera XII būste. Jūsų meilės santykiai gali būti slapti, paslaptingi, slepiami nuo kitų asmenų, meilė atsiskyrus nuo kitų,  galite  įsimylėti sunkiai pasiekiamą asmenį. Čia esate jautrūs, galbūt sunkoka išreikšti savo jausmus. Čia galimi kažkokie kompleksai, baimė, kad jausmai nebus abipusiai,  nusivylimai. Galite jausti meilę asmenims, kurie labiau už jus nuskriausti ir galite aukotis, Jūsų jausmai gali būti nestandartiški, čia daug vaizduotės, fantazijų, galite kažką susikurti nelabai realaus. Jums gali patikti ir vienatvė.

 

Veneros aspektai 

Veneros-Menulio aspektai. Harmoningi aspektai- norite gražios meilės, harmonijos, gražių emocijų, nemėgstate kraštutinumų. Santykiiuose žmogus jaučiasi harmoningai, moteris santykiuose suderinti įvairius vaidmenis (žmonos, mylimosios). Įtemptas aspektas-jau gali sukelti šiokias tokias problemas santykių sferoje. Vyrui sunku suderintu skirtingus įvaizdžius-žmonos, moters ir kaip kažko geidžiamo, mylimosios, todel kai kurie gali kažkiek būti linkę į neištikimybę. Pas moteris-kažkokių savo savybių nesuderinimas.

Veneros-Saulės aspektai. Venera nenutolsta nuo Saulės daugiau kaip per 48 laipsnius, todėl vienintelis galimas mažorinis aspektas-susijungimas. Didelis noras patikti, mylėti, meilė pagrįsta simpatijos jausmu. Čia skiriamos trys susijungimo rūšys 1. Kazimi arba Saulės širdyje -Venera nutolusi ne daugiau kaip 17’ (minučių) nuo Saulės centro; 2.sudegimas –nuo 17’ iki maždaug 4-5 laipsnių (skirtingos nuomonės); 3. Įprastas susijungimas (nuo 4-5 laipsnių iki maždaug 8-10 laipsnių). Jei Kazimi-daugiau teigiamas aspektas, duodama kažko daug, galbūt esate patrauklūs priešingai lyčiai, linkę užmegzti daug romantiškų santykių, o gal įsimylėję ir save. Sudegusi Venera-galbūt esate kažkiek subjektyvūs meilės reikaluose ar savimylos, ar Jums sunkoka išreikšti savo jausmus tinkamai, meilės santykius gali varžyti horoskopo būsto, kurios valdovas yra Saulė, reikalai. Veneros Saulės įprastas susijungimas (maždaug nuo 5° iki 10°) Jūsų jausmai stiprūs, esate gero skonio, kūrybiški, mėgstate tai, kas gražiausia, geriausia, nors  galite būti kažkiek narcistiški. Nėra vieningos nuomonės dėl sudegimo Saulėje ar Kazimi.

Venera-Merkurijus. Ir Venera, ir Merkurijus abu nebūna toli nutolę nuo Salės, todel daug aspektų nesusidaro tarp jų, iš mažorinių tik susijungimas ir sekstilis. Tokie žmonės turi gerus komunikacinius sugebėjimus, moka gražiai dėstyti savo mintis, mėgsta susipažinti su kitais žmonėmis, keistis maloniomis naujienomis. Romantiški nuotykiai gali būti nepastovūs, kintantys. Patinka malonus bendravimas, kai santykiuose gali sužinoti, atrasti kažką naujo. Galite būti kažkiek nerimti sudetingose situacijose.  Vyro horoskope gali rodyti, kad patinka intelektualios, bendraujančios moterys. Panašiai veikia ir sekstilis, tiktai tai nėra taip stipriai juntamas aspektas. Jūs mėgstate bendrauti, pasakoti apie savo jausmus, dalintis maloniomis emocijomis.

Veneros ir Marso aspektai. Venera ir Marsas-skirtingos pagal prigimtį planetos. Susijungimas- meilės santykiuose galite būti gana karšto temperamento, patrauklūs priešingai lyčiai, aistringi, energingi, impulsyvūs, nekantrūs, gana svarbūs seksualiniai santykiai. Gana greitai įsimylintys, emocijos stiprios, bet gali būti neilgaamžės,   jausmai atviri, pas kai kuriuos ir konfliktiškumas santykiuose, nesivaldymas jausmuose, užsispyrimas, egoizmas. Galbūt stengiates kažkiek užvaldyti savo partnerį. Santykius galite užmegzti staiga, pradžia gali būti aistringa.  Vyrams gali patikti gana valingos, sportiškos, ryškios, energingos moterys (pač jei susijungimas ugnies stichijos ženkle). Kiti aspektai veikia panašiai, tik harmoningi aspektai daugiau turi teigiamą poveikį, neharmoningi-daugiau pasireiškia iš neigiamos pusės. Harmoningi aspektai-jūs traukiate priešingą lytį, galite būti gana patrauklūs, emocionalūs.  Neharmoningi -Jūsų santykiuose kažkiek gali pasireikšti ir konfliktiškumas, nesaikingumas, kraštutinumai, nekontroliuojami seksualiniai santykiai.

Veneros-Jupiterio apektai. Tikriausiai esate gana populiarūs, taip pat ir tarp priešingos lyties atstovų, mokate pritraukti demesį, sulaukiate nemažai simpatijos, mėgstate gražiai atrodyti. Jus nemegstate išgyventi tragedijų meilėje, neturite kantrybės spręsti užsitęsusių problemų, norite būti laimingi. Kartais galbūt gali rodyti ir  į santykius su kitos tautybės asmenimis. Tek Venera, tiek Jupiteris turi teigiamą reikšmę horoskope (senovės astrologijoje Venera buvo laikoma “mažuoju gėriu”, Jupiteris-“didžiuoju gėriu”), todel ir neharmoningi jų tarpusavio aspektai didelių nemalonumų neatneša. Tokiu atveju galite būti kažkiek lengvabūdiški, tingūs, vengti svarbių klausimų sprendimo, įsimylėti “aklai” ar nuolat ieškoti  “idealaus” partnerio, arba kilti kažkokie sunkumai realizuojant asmeninį gyvenimą (pvz., suderinti karjerą ir asmeninius santykius). 

Venera-Saturnas. Venera ir Saturnas taip pat skirtingos planetos. Saturnas traciškai laikomas apribojimų, izoliacijos, disciplinos planeta. Meilė, jausmai esant šiems aspektams  kažkiek  susiję su pareigos, kantrybės, atsakomybės  jausmu, tad santykiai kažkiek yra kaip darbas, čia Jūs stengiates žiūreti realiai.  Norite kontroliuoti savo jausmus, santykius.   Gali būti sunkoka atsiskleisti santykiuose, šioje sferoje galite jaustis kažkiek nejaukiai. Galite būti kažkiek nejautrūs, šaltesnių emocijų. Tuo pačiu galite būti ištikimi, pastovūs, o  kartais laikytis įsikibę kažkokių santykių, net jei jie nėra labai sekmingi, dėl baimės rizikuoti, ar  vardan saugumo jausmo. Nors išoriškai šaltakraujiški, galite būti kažkiek nepasitikintys, tiek savimi, tiek kitais, turėti kažkokių baimių, kas liečia santykius- būti atstumti, baimė parodyti savo jausmus ir pan. Moterys kažkiek gali bijoti atskleisti savo moteriškumą, jį priimti dėl to, kad gali trūkti pasitikėjimo, kad esate pakankamai patraukli ir graži.  Galbūt mylite savo darbą, siekiate atskleisti save karjeroje. Jeigu tai neharmoningi aspektai (susijungimas taip pat laikytinas neharmoningu aspektu labiau), galite būti per daug pesimistiškai nusiteikę ar nepasitikintys savimi ar šalti, materialistai jausmuose, ar jausti per didelę atsakomybės naštą.

Venera – Uranas. Santykiuose Jūs patraukiantys savo originalumu, nepriklausomi, nenuspejami, nešabloniški, ekstravagantiško skonio, ir kažkiek, daugiau ar mažiau,  norite laisvės jausmuose. Netraukia tai, kas per daug standartiška, tradiciška.  Galbut norisi kažkiek distancijos, ar meilės per atstumą, nes partneris atrodo labiau idealus. Patinka tai, kas neįprasta, ar kad partneris būtų intelektualus.Galite įsimylėti staiga,  nusiteikimas, emocijos meilės objektoatžvilgiu gali būti gana permainingos, netikėtos. Galite sunkiau pernešti rutiną, kasdienybę. Tai nereiškia, kad esate neištikimi. Jeigu tai neharmoningi aspektai, ar Uranas aspekte stipresnis už Venerą pagal Zodiako ženklą,  Jums gali būti sunku laikytis įsipareigojimų, kartais gali pasielgti netiketai ir neapgalvotai, būti per daug ekstravagantiški, nestabilūs ar šalti, norite laikytis distancijos ar išsilaisvinti nuo santykių. Galimi kvailiojimai, keistumai, anomalijos meilės santykiuose. 

Venera-Neptūnas. Neptūnas siejamas su dvasingumu, paslaptimis, o taip pat iliuzijomis, saviapgaule. Visų pirma tikriausia  turite polinkį į meną. Meilėje norite romantikos, idealios meilės, Jūs romantiški, intuityvūs,  linkę idealizuoti, patiklūs, kažkiek  žiūrite pro rožinius akinius, dėl to kartais galite per daug aukotis, nusileisti ir pan.  Jei tai harmoningi aspektai, Jūsų žiūrėjimas pro rožinius akinius gali tęstis gana sekmingai, juk meilė ir yra kažkiek iliuzija. Jei tai neharmonigi aspektai, Jūsų svajonės, lūkesčiai gali pasirodyti per daug nerealistiški, del to karts nuo karto galite nusivilti, be to, gali būti sunku pasirinkti, ar galite nepamatyti kažko svarbesnio del smulkmenų.  Arba del to, kad per daug patiklūs ar pasiaukojantys, galite būti išnaudojami, pasijausti apgauti.

Venera-Plutonas. Jūs charizmatiški, seksualūs, magnetiški, bet galite atrodyti per daug pavojingi. Kiti žmonės taip pat arba myli Jus, arba nekenčia.  Meilėje, gilūs, grandioziški jausmai, esate linkę į kraštutinumus, kažkiek valdomi instinktų, paslaptingi. Santykiuose kažkas fatališko. Viskas arba nieko, Jums svarbu, kad išgyvenimai būtų stiprūs, intensyvūs. Aistringi, galite būti savininkiški, pavydūs,  norintys kontroliuoti partnerius, mokantys emociškai manipuliuoti. Gali būti svarbūs seksualiniai santykiai, taip pat ir finansinė pusė. Ypač jei aspektai neharmoningi (susijungimas taip pat priskirtinas labiau prie įtemptų aspektų), Jūsų jausmai, santykiai gali būti per daug nekontroliuojami, įtempti, nepasotinami, skandalingi, griaunantys, Jūs galite būti reiklūs, siekti valdyti partnerį. Galite veikti kitus kažkiek pražūtingai. Nuo meilės iki neapykantos vienas žingsnis. Išgyvenimai skirti tam, kas galėtumete keistis viduje, transformuotis, peržiūrėti savo vertybes.  

Similar Posts