Asmeninių santykių signifikatoriai horoskope

Universaliu meilės,  santykių, partnerystės signifikatoriumi laikoma Venera (daugiau psichologiškai). Jos padėtis Zodiako ženkle, horoskopo būste gali rodyti kiek daugiau ar mažiau mums svarbi meilė, partnerystė, koks kaip mes įsimylime.

Taip pat turi reikšmės vyriškos ir moteriškos planetos:  vyrui- Venera ir Mėnulis, moteriai-Saulė ir Marsas (kaip vyrui-kaip mylimos moters ir žmonos įvaizdis, moteriai-vyro). Šios planetos parodo požiūri į vyrą, moterį (pvz., Mėnulis vyro horoskope atkleidžia jo santykį su moterimis), koks partnerio tipas yra patrauklus, šių planetų aspektai-kaip vystysis santykiai,partnerio charakteristika. Tačiau dėl šių planetų vieningos nuomonės nėra, šios planetos sprendžiant apie santuoką daugiau įtakos turėjo senovės astrologijoje, kai paprastai nebuvo žinomas tikslus gimimo laikas ir buvo sunku nustatyti Dsc.

Pagrindiniai horoskope asmeninio gyvenimo signifikatoriai VII ir V –as astrologiniai būstai.

VII-as  astrologinis būstas rodo santykius, daugiau kaip susitarimą, su įsipareigojimais vienas kitam -tai ne tik oficiali santuoka (astrologiškai tai tikriausiai nėra taip labai svarbu), bet ir kai žmonės gyvena kartu, yra tam tikri įsipareigojimai, susitarimas, ilagalaikiai santykiai. Tiesa VII būstas-ne tik gyvenimo partneriai, bet ir dalykiniai partneriai,  konkurentai. Penktas būstas rodo santykius, kai dar nėra kažko rimto, flirtas, įsimylėjimas, pasimatymai ir pan. (kai dar nėra abipusių įsipareigojimų, gyvenimo kartu).

Svarbūs VII būsto elementai asmeniniams santykiams analizuoti:

  • Descendento (DSC) ženklas, t.y. 7-o horoskopo būsto pradžia (kuspidas).
  • 7-o būsto valdovas (planeta) bei jo padėtis ženkle ir būste.
  • 7-o būsto valdovo aspektai.
  • Planetos 7-ame būste, jų aspektai.

DSC stichija, ženklas rodo žmogaus požiūrį į rimtus santykius, kaip dažnos bus permainos santykiuose.

Būsto valdovas-partnerio signifikatorius,  reiškia partnerį. Svarbu ne tik tai, kokia planeta, bet ir jos padetis ženkle ir horoskopo būste. Pvz., VII būsto valdovas IX-ame būste- gali rodyti santuoką su užsieniečiu, taip pat galima pažintis per internetą, ar galima pažintis tolimoje kelionėje.

Planetos VII būste –informacija apie gyvenimo partnerius, kažkokie tai partnerių pastebimi bruožai; taip pat galbūt kažkokios santykių aplinkybės.

Be abejo, svarbus ir I būstas, koks mūsų charakteris, savybės, ką mes pateikiame pasauliui.

Similar Posts